Menu

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 28

Mocowanie szyb w kasku motocyklowym już dawno przestałoby być prostą plastikową śrubą. Dziś takie śruby są tylko elementem skomplikowanego mechanizmu, który pozwala na regulację i utrzymanie szyby w jednej z kilku pozycji względem kasku. Nie oznacza to jednak, że śruby do szyb kasków motocyklowych straciły na znaczeniu. Przeciwnie, zwykle to właśnie od nich zależy odpowiednia praca mechanizmu, śruby wciąż będąc osią, na której opiera się szyba.

Śruba do szyby w kasku wymaga kontroli i wymiany w razie uszkodzenia

Niezwykle ważna jest przez to regularna kontrola śrub i ich wymiana w razie uszkodzenia. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku zatrzasków mocowania szyby, które utwierdzają szybę kasku w jednej pozycji. Uszkodzone zatrzaski, a tym bardziej śruby mocujące szybę w kasku powinny być więc jak najszybciej wymienione.

Najlepsze śruby do szyb kasku w ofercie Gmoto.pl

W naszej ofercie dostępne są śruby szyby do różnych modeli kasków motocyklowych. Oferujemy zarówno osobne śruby, śruby wraz z dodatkowymi elementami łączącymi, a także zatrzaski mocowań. Cechy i parametry danych śrub oraz kaski, do których pasują dane śruby są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.