Menu

Akcesoria do sakw motocyklowych

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 99

Akcesoria do sakw motocyklowych dla lepszego transportu bagażu

Akcesoria do sakw motocyklowych to elementy związane ściśle z elastycznymi sakwami montowanymi przy jednośladach. Akcesoria do sakw pozwalają na stabilny, bezpieczny montaż sakw przy motocyklu, zabezpieczenie ich i transportowanego bagażu przed najróżniejszymi czynnikami, a nawet urozmaicenie ich wyglądu.

Akcesoria do sakw jeszcze zwiększają zakres zalet torb i sakw

Wbrew pozorom, torby i sakwy motocyklowe często wcale nie są gorszym wyborem od sztywnych kufrów. Ich elastyczność, masa, a niekiedy nawet sam wygląd często przemawia za wykorzystaniem właśnie materiałowej czy skórzanej sakwy, a nie kufra. Aby jeszcze zmniejszyć wady torb i sakw względem kufrów, elastyczne bagażniki można dodatkowo wyposażyć w rozmaite akcesoria do sakw.

Dlaczego warto wykorzystać akcesoria do sakw motocyklowych?

Akcesoria do sakw motocyklowych można podzielić na kilka grup. Pierwszą są te związane z samym mocowaniem sakwy. Paski, a szczególnie ich przedłużenia pozwalają jeszcze pewniej zamontować sakwę na motocyklu. Torby wewnętrzne i wodoodporne to natomiast akcesoria do sakw chroniące bagaż. Przydają się one szczególnie, gdy sama sakwa nie uchroni bagażu przed wilgocią lub gdy bagaż jest wyjątkowo na nią narażony. Podobnym typem ochrony są pokrowce. Te akcesoria na sakwy zwiększą wytrzymałość bagażnika na uszkodzenia mechaniczne.

Akcesoria do sakw dla bezpieczeństwa w różnym znaczeniu

Obok typowych właściwości związanych z transportem, akcesoria do sakw motocyklowych mogą też pełnić inne funkcje. Można tu znaleźć elementy, a nawet całe zamki sakw zabezpieczające torby czy sakwy przed otwarciem przez osoby trzecie. W końcu, sakwy można wyposażyć w elementy urozmaicające ich wygląd, a często także bezpieczeństwo jazdy. Tu typowym przykładem są osłony zawiasów z oświetleniem LED, łączące styl z funkcją niezwykle przydatną przy ograniczonej widoczności jednośladu.

Rozmaite akcesoria do sakw motocyklowych w Gmoto.pl

U nas znajdziesz akcesoria do sakw motocyklowych wielu cenionych producentów. Oferujemy akcesoria do sakw związane z transportem bagażu, zabezpieczeniem sakw, a także bezpieczeństwem jazdy i wyglądem elementów jednośladu. Cechy i parametry danego elementu znajdziesz klikając na produkt.