Menu

Sakwy motocyklowe skórzane

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Nie udało się dopasować żadnego produktu

Sakwy motocyklowe skórzane łączą praktyczność z klasycznym stylem

Sakwy skórzane motocyklowe to typ elastycznych bagażników motocyklowych wykonany z odpowiednio przygotowanej skóry. Odpowiednio wzmacniane i zamocowane, sakwy motocyklowe skórzane świetnie łączą się z klasycznym stylem jednośladów chopper/cruiser czy cafe racer. W niejednym przypadku, sakwa skórzana swoją wytrzymałością i ochroną bagażu dorównuje twardemu kufrowi.

Sakwy na motor skórzane, gdy liczy się styl

Skóra jest materiałem często spotykanym w odzieży i różnego rodzaju torbach. Jej szereg zalet praktycznych łączy się tu z nietuzinkowym stylem. Nie dziwi więc fakt, że skóra jest materiałem szeroko stosowanym do produkcji elementów odzieży i akcesoriów motocyklowych. Czołowym tego przykładem są sakwy boczne motocyklowe skórzane, wykorzystywane szczególnie przy klasycznych jednośladach. Sakwy motocyklowe skórzane doskonale współgrają tu ze stylem motocykla i użytkownika, zachowując przy tym szereg zalet zarezerwowanych dla typowego kufra bocznego.

Skórzane sakwy motocyklowe wymagają jakości i odpowiedniego mocowania

Wbrew pozorom, sakwy na motor skórzane należą do tańszych opcji bocznych bagażników. Szczególnie, gdy sakwy skórzane zamykane chcemy zastosować do częstego wykorzystania w podróży, warto jednak wybrać produkt z górnej półki. Obok skóry jako warstwy zewnętrznej, takie skórzane sakwy motocyklowe będą też wyposażone w szereg materiałów skutecznie chroniących bagaż i sam bagażnik przed rozmaitymi uszkodzeniami. Każda sakwa skórzana wymaga również odpowiedniego mocowania. Podstawą jest tu zwykle specjalny stelaż mocowany do ramy i przygotowany do stabilnego zamocowania samej sakwy.

Stylowe i wytrzymałe sakwy skórzane motocyklowe w Gmoto.p.

U nas znajdziesz stylowe skórzane sakwy motocyklowe przygotowane do montażu na wielu modelach motocykli. Oferujemy wytrzymałe sakwy motocyklowe skórzane z zamkiem i innymi typami zabezpieczeń cenionych producentów bagażników motocyklowych. Cechy i parametry danej sakwy są dostępne po kliknięciu na produkt.