Menu

Torby na quada ATV

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 20

Torby na quada do bezpiecznego przewodu bagażu czterokołowcem

Torba quad ATV to elastyczne bagażniki przygotowane specjalnie do mocowania na pojazdach czterokołowych typu quad i ATV. Torba na quada ATV pozwala bezpiecznie i stabilnie przewieźć bagaż w miejscach typowych dla takich pojazdów, na czele z tylną częścią maszyny. W niejednym przypadku, torba ATV quad pozwala też urozmaicić wygląd maszyny.

Torba na quada i ATV przygotowane do miejsc w typowym czterokołowcu

Tak, jak w przypadku motocykli, także i pojazdy ATV i quady mają specjalne miejsca przygotowane do transportu bagażu. Typowym przykładem jest przestrzeń nad tylną osią, gdzie teoretycznie można przewieźć nawet sporej wielkości bagaż. Aby przewieźć go bezpiecznie i bez obawy o uszkodzenie, niezbędnym elementem stają się jednak torby kufry na quada czy ATV. Zamocowana na specjalnym stelażu torba quad ATV nie tylko ograniczy ruch bagażu, ale też ochroni go przed najróżniejszymi czynnikami zewnętrznymi, co przydaje się szczególnie w typowo terenowych przeprawach quadem.

Torby ATV quad także jako praktyczne bagażniki do często używanych przedmiotów

Obok torb przygotowanych do transportu większego bagażu, torby na quada ATV można też spotkać jako mniejsze, praktyczne torby do montażu na, na przykład, błotnikach. Taka torba ATV quad przydaje się najczęściej jako dodatkowy bagażnik na wyjątkowo często używane przedmioty, dając do nich dostęp bez potrzeby schodzenia z pojazdu i otwierania dużej torby na quada. Jeszcze jednym typem jest natomiast torba na quada i ATV mocowana nie na pojeździe, ale na specjalnym uchwycie tworzącym nowe miejsce do transportu bagażu.

Wytrzymałe torby kufry na quada ATV w wielu rozmiarach w Gmoto.pl

U nas znajdziesz przygotowane specjalnie do tych pojazdów torby na quada ATV w wielu rozmiarach. Oferujemy torby ATV quad cenionych producentów, zarówno do przewozu dużych bagaży, jak i mniejsze dające łatwy dostęp do często wykorzystywanych przedmiotów. Cechy i parametry danej torby na quada ATV są dostępne po kliknięciu na produkt.