check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Torby na szybę motocyklową

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 40
Torba pod szybę przednią Polaris - 3508-0005
Zestaw schowków na przednią szybę Hopnel - HD90-103BKC
Zestaw schowków na przednią szybę Hogtunes - WS-BAG

Przeglądaj według producenta

Torby na szybę motocyklową sposobem na wykorzystanie przestrzeni

Motocyklowe torby na szybę to niewielkie torby tekstylne przygotowane specjalnie do montażu przy szybie motocyklowej. Odpowiednio ukształtowane torby na szybę pozwalają umieścić najpotrzebniejsze przedmioty w miejscu łatwo dostępnym i niewymagającym zejścia z motocykla.

Torba na szybę odmianą torby na najpotrzebniejsze rzeczy

Podczas podróży, wielu motocyklistów chciałoby wykorzystać swój smartfon czy choćby portfel bez potrzeby zejścia z pojazdu. Aby to umożliwić, producenci bagażników motocyklowych stworzyli szereg torb przeznaczonych do montażu w przedniej części motocykla lub przy odzieży motocyklowej. Jedną z ciekawszych jest tu torba na szybę. Przygotowana do montażu w wolnej przestrzeni za przednią szybą motocykla czy quada, torba na szybę pozwala na łatwy dostęp do najbardziej potrzebnych przedmiotów podczas podróży, a przy tym praktycznie nie wpływa na inne cechy odzieży czy samego pojazdu.

Torby na szybę dla pojazdów śnieżnych i klasycznych jednośladów

Torby na szybę są cenione szczególnie przez posiadaczy skuterów śnieżnych, przy których miejsce pod szybą jest nierzadko najlepszym rozwiązaniem dla umieszczenia tam niewielkiego bagażnika. Osobną półką są natomiast skórzane torby na szybę motocyklową do klasycznych jednośladów. Wyraźnie łączą one praktyczność torby na szybę motocyklową z urozmaiceniem wyglądu tej części motocykla. Bez względu na typ, torba na szybę wymaga przede wszystkim odpowiedniego montażu, by podczas jazdy nie odpadła, narażając użytkownika pojazdu na uderzenie, a co najmniej utratę cennych przedmiotów.

Torby na szybę motocyklową i innych typów pojazdów w Gmoto.pl

U nas znajdziesz torby na szybę cenionych producentów akcesoriów motocyklowych. Oferujemy praktyczne, wzmocnione torby na szybę do wykorzystania w podróży turystycznej, a także klasyczne torby na szybę skórzane idealne do podkreślenia stylu motocykla. Cechy i parametry danej torby znajdziesz klikając na produkt.