Menu

Akcesoria cross/enduro

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 415

Licznik motogodzin z obrotomierzem + 2 serwisy

85,00 zł

Licznik motogodzin z obrotomierzem + 2 serwisy

            (3)

Korek zatyczka do wydechu 2T JMP

21,23 zł

Korek zatyczka do wydechu 2T JMP

            (4)

Uchwyty do wyciągania przód cross enduro

150,00 zł

Uchwyty do wyciągania przód cross enduro

            (1)

Licznik motogodzin indukcyjny z obrotomierz ProMX

139,00 zł

Licznik motogodzin indukcyjny z obrotomierz ProMX

            (1)

Uchwyt Nachman do wyciągania motocykla przód

52,70 zł

Uchwyt Nachman do wyciągania motocykla przód

            (1)

Artykuły z bloga

Akcesoria cross i enduro przydatne do jazdy i transportu motocykla

Akcesoria cross enduro to rozmaite dodatki przygotowane specjalnie do motocykli typowo terenowych. Akcesoria enduro cross chronią wyjątkowo ważne lub podatne na uszkodzenia elementy jednośladu, ułatwiają wyciągnięcie go w razie wjazdu w przeszkodę, a nawet pomagają w określeniu czasu spędzonego na trasie.

Akcesoria do crossa i enduro przydatne w wyjątkowych okolicznościach

Motocykle cross i enduro to typowy przykład motocykli, w których praktyczność wyraźnie góruje nad stylistyką. Takie podejście przydaje się w ekstremalnych sytuacjach, na jakie narażony jest jednoślad podczas ostrej jazdy terenowej. Wiele elementów jest tu dobieranych nie standardowo, ale jako akcesoria na crossa czy enduro zwiększające jego zalety w danych warunkach jazdy.

Akcesoria cross enduro ważne już na poziomie transportu motocykla

Szczególnie w przypadku nieprzeznaczonych do jazdy po drogach publicznych motocykli cross akcesoria do crossa są ważne już na poziomie transportu motocykla. Przydatne są tu choćby blokady usztywniające najważniejsze elementy jednośladu. Gdy natomiast motocykl wyjedzie w teren, uchwyty i inne akcesoria cross enduro pomogą wyciągnąć motocykl z ewentualnej opresji, na przykład przy przejeżdżaniu sypkich wydm lub błotnych wzniesień.

Akcesoria na crossa i enduro także dla określenia parametrów jazdy

Akcesoria cross/enduro to w końcu także elektroniczne mierniki przygotowane specjalnie do jazdy w terenie. Liczniki motogodzin nie tylko określą czas spędzony na trasie, ale i pomogą ustalić termin kolejnego przeglądu, wymiany elementu lub płynu eksploatacyjnego w oparciu bezpośrednio o czas jazdy.

Akcesoria enduro i cross w wielu odsłonach dostępne w Gmoto.pl

U nas znajdziesz rozmaite akcesoria do motocykli cross i enduro. Oferujemy wysokiej jakości elementy przygotowane do transportu jednośladów terenowych i w rozmaity sposób pomagające w jeździe motocyklem w terenie. Cechy i parametry danego akcesoria na crossa i enduro znajdziesz klikając na produkt.