check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Akcesoria cross/enduro

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 382
Korek zatyczka do wydechu 2T JMP
Uchwyty do wyciągania przód cross enduro  - KRKWEHL
Licznik motogodzin czarny - LICJOY032
Uchwyty Kriega Haul Loop do wyciągania moto kpl przód tył
Licznik motogodzin czerwony - LICJOY031
Licznik motogodzin bezprzewodowy Unit
Licznik motogodzin ProX - 43.HM001
Licznik motogodzin ProX - 43.HM002

Przeglądaj według producenta

Artykuły z bloga

Akcesoria cross i enduro przydatne do jazdy i transportu motocykla

Akcesoria cross enduro to rozmaite dodatki przygotowane specjalnie do motocykli typowo terenowych. Akcesoria enduro cross chronią wyjątkowo ważne lub podatne na uszkodzenia elementy jednośladu, ułatwiają wyciągnięcie go w razie wjazdu w przeszkodę, a nawet pomagają w określeniu czasu spędzonego na trasie.

Akcesoria do crossa i enduro przydatne w wyjątkowych okolicznościach

Motocykle cross i enduro to typowy przykład motocykli, w których praktyczność wyraźnie góruje nad stylistyką. Takie podejście przydaje się w ekstremalnych sytuacjach, na jakie narażony jest jednoślad podczas ostrej jazdy terenowej. Wiele elementów jest tu dobieranych nie standardowo, ale jako akcesoria na crossa czy enduro zwiększające jego zalety w danych warunkach jazdy.

Akcesoria cross enduro ważne już na poziomie transportu motocykla

Szczególnie w przypadku nieprzeznaczonych do jazdy po drogach publicznych motocykli cross akcesoria do crossa są ważne już na poziomie transportu motocykla. Przydatne są tu choćby blokady usztywniające najważniejsze elementy jednośladu. Gdy natomiast motocykl wyjedzie w teren, uchwyty i inne akcesoria cross enduro pomogą wyciągnąć motocykl z ewentualnej opresji, na przykład przy przejeżdżaniu sypkich wydm lub błotnych wzniesień.

Akcesoria na crossa i enduro także dla określenia parametrów jazdy

Akcesoria cross/enduro to w końcu także elektroniczne mierniki przygotowane specjalnie do jazdy w terenie. Liczniki motogodzin nie tylko określą czas spędzony na trasie, ale i pomogą ustalić termin kolejnego przeglądu, wymiany elementu lub płynu eksploatacyjnego w oparciu bezpośrednio o czas jazdy.

Akcesoria enduro i cross w wielu odsłonach dostępne w Gmoto.pl

U nas znajdziesz rozmaite akcesoria do motocykli cross i enduro. Oferujemy wysokiej jakości elementy przygotowane do transportu jednośladów terenowych i w rozmaity sposób pomagające w jeździe motocyklem w terenie. Cechy i parametry danego akcesoria na crossa i enduro znajdziesz klikając na produkt.