check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Apteczki motocyklowe

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 24
Apteczka motocyklowa Moje Auto - 94-004
Apteczka motocyklowa DIN 13164 - 94-006
Apteczka motocyklowa zgodna z DIN13167 6-ON
Organizer apteczka 2W1 Leoshi - 232435
Apteczka motocyklowa zgodna z DIN13164
Plaster wodoodporny pakowany po 45szt.
Plaster elastyczny pakowany po 40szt.
Apteczka motocyklowa zgodna z DIN13167

39,00 zł

Niedostępny

Apteczka motocyklowa zgodna z DIN13167

stars    (2)
Wklad apteczki PKWiU 24.42.24

5,60 zł

Niedostępny

Wklad apteczki PKWiU 24.42.24

Przeglądaj według producenta

Artykuły z bloga

Apteczka na motocykl przydatna w mieście, w terenie i na trasie

Apteczka motocyklowa to zestaw przedmiotów najbardziej potrzebnych w razie uszkodzenia ciała motocyklisty. Mniejsza standardowa lub wyposażona w dodatkowe produkty, przygotowana specjalnie pod motocykl apteczka zwiększa bezpieczeństwo motocyklisty, pozwalając na szybką reakcję w każdym miejscu w razie wywrotki, wypadku i doznanych złamań, ran czy choćby skaleczeń. Ze względu na funkcję apteczki, w wielu krajach apteczka do motocykla jest wymagana prawnie. Nawet i bez takiego obowiązku, posiadanie apteczki to dobry pomysł mogący uratować zdrowie, a nawet życie użytkownika jednośladu.

Apteczka motocyklisty ekwipunkiem pierwszej pomocy na drodze

Czasem nawet z prozaicznej przyczyny jazda motocyklem może zakończyć się otarciem lub uderzeniem motocyklisty o inny pojazd. Chcąc zachować własne bezpieczeństwo należy mieć pod ręką produkty, które uchronią rany przed zakażeniem i zabezpieczą pozycję danej części ciała. Właśnie tego typu produkty zawiera podstawowa apteczka motocyklowa.W skład apteczki wchodzą między innymi opaska i chusta opatrunkowa, opatrunek indywidualny M, pomniejsze bandaże, plastry i opatrunki, a także ułatwiające użycie i chroniące użytkownika apteczki nożyczki, rękawiczki czy maseczka.

Co warto umieścić w apteczce dla motocyklistów, gdy masz więcej miejsca?

W teorii jako wyposażenie dodatkowe, niektóre modele motocykle mają na stanie także koc ratunkowy. Obecne jako specjalna folia, takie wyposażenie apteczki jest wręcz niezbędne przy pierwszej pomocy w niskich temperaturach lub w razie wychłodzenia motocyklisty. Elementem przydatnym w każdej apteczce jest też instrukcja udzielania pierwszej pomocy. Dzięki niej apteczka motocyklisty będzie mogła być poprawnie użyta i pozwoli szybko zabezpieczyć krwawienie czy złamanie przynajmniej do czasu przyjazdu ekipy medycznej.

Apteczka motocyklowa przygotowana do umieszczenia w jednośladzie

Jako apteczka do motocykla, zestaw jest nie tylko przygotowany pod typowe sytuacje na drodze, ale też pod miejsca do umieszczenia apteczki w typowym jednośladzie. A jak wiadomo, tych w typowym motocyklu jest niewiele. Apteczki motocyklowe są przez to dopasowane do określonych miejsc, zwykle niewielkich schowków na ramie motocykla pod podstawowymi elementami nadwozia. Dzięki temu apteczka motocyklowa nie będzie stanowić problemu podczas jazdy, jej transport nie doprowadzi do uszkodzenia motocykla czy choćby obecnych w motocyklowej apteczce produktów.

Kompletna, nowoczesna apteczka motocyklowa w Gmoto.pl

U nasz znajdziesz wysokiej jakości apteczki motocyklowe o różnych wymiarach i kształtach, z zestawem, który spełnia wymagania większości krajów w Europie i na świecie. Oferujemy apteczki motocyklowe w obudowie z tkaniny wodoodpornej i twardej, a także osobne zestawy opatrunków i innych elementów pozwalające uzupełnić apteczkę dla motocyklistów o wykorzystane już elementy. Listę produktów składających się na daną apteczkę motocyklową, jej cechy oraz szereg innych informacji są dostępne po kliknięciu na produkt.