Menu

Koce grzewcze do opon motocyklowych

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 96

Ogrzewacz do opon

2 082,91 zł

Ogrzewacz do opon

Ogrzewacz do opon

1 662,36 zł

Ogrzewacz do opon

Artykuły z bloga

Koce grzewcze do opon dla zachowania optymalnych właściwości gumy

Koce grzewcze do opon motocyklowych to akcesoria, które pozwalają uzyskać i utrzymać temperaturę ogumienia motocyklowego podczas postoju jednośladu. Wykorzystywany przede wszystkim w sporcie motocyklowym, typowy koc grzewczy umożliwia wykorzystanie zalet danego typu opony już od startu, bez potrzeby rozgrzewania jej podczas jazdy.

Koc grzewczy do opon motocyklowych regularnie wykorzystywany w sporcie

Jak każdy materiał, mieszanka gumy stosowana w konkretnych oponach motocyklowych ma ograniczony zakres temperatur, przy których uzyskuje pełnię zalet. Szczególnie w sporcie, te zalety można uzyskać dopiero po rozgrzaniu opon, czyli w temperaturach, jakie opony utrzymują podczas agresywnej jazdy. Aby tych temperatur nie „stracić” podczas postoju motocykla lub wstępnie rozgrzać opony, częstym widokiem przy postoju motocykla w boksach jest koc grzewczy do opon założony na dane koło.

Koc grzewczy wytrzymały, ale wymagający dopasowania do opony

Dzięki odpowiedniej konstrukcji układu rozprowadzającego ciepło, zasilany elektrycznie koc grzewczy do opon motocyklowych pozwala szybko podnieść temperaturę całej powierzchni opony. Dobre koce grzewcze są też uodpornione na uszkodzenia, ciecze czy ogień, a także posiadają praktyczne, mocne zamknięcia i łatwą regulację. Wybierając koc grzewczy należy kierować się przede wszystkim wielkością opony, szczególnie w przypadku kompletów na przednią i tylną oponę motocyklową.

Praktyczne koce grzewcze do opon motocyklowych w Gmoto.pl

U nas znajdziesz koce grzewcze do opon w wielu rozmiarach. Oferujemy zestawy i pojedyncze koce grzewcze cenionych producentów, w tym firmy Capit dostarczającej koce grzewcze rozmaitym zespołom wyścigowym. Cechy i parametry koca są dostępne po kliknięciu na produkt.