Menu

Akcesoria do chopperów, cruiserów

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 671

Frędzle na manetki kierownice

139,00 zł

Frędzle na manetki kierownice

            (6)

Lisia kita - ogon lisa 30cm czarno-fioletowa

37,99 zł

Lisia kita - ogon lisa 30cm czarno-fioletowa

            (2)

Frędzle na dźwignie klamki sprzęgła hamulca

139,00 zł

Frędzle na dźwignie klamki sprzęgła hamulca

            (2)

Artykuły z bloga

Urozmaicenie razem z praktycznością

Akcesoria do chopperów podkreślają styl klasycznego motocykla

Motocykle chopper/crusier to nowe jednoślady wyróżniające się klasycznym, ponadczasowym stylem. Użytkownicy takich motocykli często nie poprzestają na standardowych konstrukcjach pojazdów. Akcesoria chopper cruiser są przez to wyjątkowo szeroką gamą elementów dodatkowych. Rozmaite części i akcesoria motocyklowe chopper cruiser pozwalają wzbogacić wizualną i praktyczną stronę motocykla, inne części motocyklowe stawiają głównie na wygląd pojazdu i jego użytkownika.

Praktyczne akcesoria do chopperów wzbogacą także i wygląd motocykla

Często wydaje się, że dla montażu dodatkowej funkcji w jednośladzie trzeba zrezygnować z części jego wyglądu. Motocyklowe akcesoria do chopperów i cruiserów pokazują, że tak być nie musi. Odpowiednio dobrane akcesoria motocyklowe cruiser chopper takie, jak piórniki na narzędzia, uchwyty na napój czy kieszenie na bak nie tylko nie zaburzą, ale wręcz podkreślą indywidualny styl danego klasyka.

Oferta części i produktów jest tu szeroka, każdy znajdzie coś dla siebie. Same motocyklowe akcesoria chopper cruiser też nie tracą nic ze swojej praktyczności. Nie zaburza jej nietypowa oprawa czy nawet konstrukcja danej części. W stylowych, skórzanych piórnikach można bez obawy trzymać zestaw podstawowych narzędzi. Skórzana, zdobiona kieszeń w pasie na bak to natomiast idealne miejsce na niewielkie przedmioty, które w trakcie podróży będzie trzeba często wyjmować z bagażnika.

Ochronne i stylowe akcesoria do chopperów ważne pod kątem doboru i montażu

Podobnie wygląda to, gdy chodzi o części i akcesoria motocyklowe chopper cruiser pełniące funkcję ochronną. Mimo ich charakterystycznego kształtu i zdobień, chromowane akcesoria do choppera takie, jak motocyklowe relingi, gmole czy osłony bez problemu spełnią swoją funkcję ochronną dla danej części motocykla. Kształt i urozmaicenia części pozwolą przy tym jeszcze bardziej wyróżnić swój jednoślad z tłumu.

Ze względu na swoją funkcję, takie chromowane motocyklowe akcesoria chopper cruiser wymagają jednak odpowiedniego doboru i montażu elementu. Błędy i niedopatrzenia mogą tu nie tylko pozbawić nas transportowanego przedmiotu, ale narazić na szwank motocykl i ciało użytkownika.

Dobór i montaż części ważny, gdy chodzi o akcesoria czysto stylistyczne

O doborze i poprawnym montażu części warto pamiętać także, gdy chodzi o akcesoria do choppera wpływające wyłącznie na styl motocykla. Wyposażenie motocyklowe takie, jak lisie kity, frędzle czy maszty i flagi mogą zdecydowanie urozmaicić wygląd jednośladu i pomóc w nadaniu niepowtarzalnego charakteru. Warto jednak postarać się o to, by akcesoria do chopperów nie przeszkadzały w pokonywaniu tras. A wystarczy naprawdę niewiele, by lisia kita czy frędzle nie narażała użytkownika na przykre konsekwencje ich nieprawidłowego montażu.

Rozmaite, praktyczne i stylowe akcesoria do chopperów w Gmoto.pl

U nas znajdziesz rozmaite części i akcesoria do chopperów i cruiserów. Oferujemy akcesoria motocyklowe cruiser chopper czysto stylistyczne oraz praktyczne elementy urozmaicające wygląd klasycznego jednośladu. Cechy i parametry elementu znajdziesz klikając na produkt.