Menu

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Wystąpił problem, prosimy spróbować ponownie za chwilę.

Spróbuj ponownie

Lisia kita wciąż popularnym dodatkiem do motocykla

Lisia kita to popularna ozdoba, której odmianę można spotkać także jako akcesorium do motocykla. Dopracowana i odpowiednio wzmocniona lisia kita utrzymuje wygląd i pozycję przy elemencie jednośladu mimo ruchu pojazdu i napływającego powietrza. Ze względu na funkcję i miejsce montażu, lisie kity na motor wymagają mocnego elementu montażowego.

Lisie kity na motor przykładem ozdoby znanej nie tylko motocyklistom

Obok akcesoriów wprost związanych z motocyklami, wiele ozdób i dodatków to elementy, których rozmaite odmiany są stosowane nie tylko przy jednośladach. Dobrym tego przykładem są lisie kity, znane z wielu dziedzin życia. Jednocześnie lisie kitki są też dowodem, że nie każda ozdoba tego typu nadaje się na motocykl, a ich zastosowanie szybko doprowadzi do jej utraty.

Motocyklowe lisie kitki wymagają wzmocnienia i mocnego montażu

Aby spełnić swoje zadanie podczas jazdy, lisie kity na motor są odpowiednio wzmocnione, a przede wszystkim przygotowane do pewnego montażu. Nawet uniwersalny karabinek eliminuje ryzyko odpadnięcia od pojazdu przy silnym wietrze czy większej prędkości. Podobnie sprawa ma się z samą kitą; odpowiednio zabezpieczona lisia kita nie rozpadnie się przy pierwszej dłuższej podróży.

Gustowne lisie kity w wielu odsłonach i kolorach w Gmoto.pl

U nas znajdziesz lisie kity w wielu odsłonach i kolorach. Oferujemy wytrzymałe lisie kitki z mocnymi karabińczykami do montażu w różnych miejscach motocykla. Cechy i parametry danej kity znajdziesz po kliknięciu na produkt.