Motocykle Keeway

Charakterystyka marki

Keeway to chińska firma, która powstała pod koniec XX wieku. Jej siedziba zlokalizowana jest w węgierskim miasteczku Szentendre. Jako jedna z niewielu prowadzi własne badania nad rozwijaniem nowoczesnych technologii i projektów by oferować klientom towar najlepszej jakości. Jej misją jest sprzedaż oraz serwis takich pojazdów jak motocykle i skutery, rowery czy quady.

Troska o nowoczesne technologie jak i komfort jazdy jest głównym wyznacznikiem polityki firmy. Cały czas trwają pracę nad tym,  aby do sprzedaży  wprowadzić pojazdy o większej pojemności silnika, tak by dostosować się do potrzeb i oczekiwań wymagającego rynku. Firma cały czas się rozwija i posiada przedstawicielstwa  w wielu krajach Europy.

W Polsce marka Keeway pojawiła się w 2003 roku i z roku na rok zyskuje co raz większą popularność nie tylko na polskim rynku. Tym co wyróżnia motocykle tej marki to przede wszystkim konkurencyjne ceny przy zachowaniu bardzo dobrej jakości oraz atrakcyjny wygląd.  Klienci podkreślają również bardzo dobrze zorganizowany serwis posprzedażowy, który jest zdecydowanie mocną stroną tej firmy. A produkty tej firmy stopniowo wprowadzane są również na inne światowe rynki jak w Azji czy w USA, gdzie również zdobywają popularność.

Firma swój sukces zawdzięcza przede wszystkim determinacji i troski o klienta. Pracownicy firmy rozumieją pasję do motocykli dlatego w pełni utożsamiają się z jej założeniami. Pozwala to na szybki rozwój firmy i sprzedaż motocykli i innych produktów co raz lepszej jakości.

Pozostałe modele Keeway

Poniżej znajduje się lista modeli Keeway do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

A
B
C
D
E
F
G
H
I
K
L
M
O
P
R
S
T
X
Z
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe