Menu

Torebki kieszonki skórzane

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 34

Kieszonki skórzane stylowe i przydatne na niewielki ekwipunek

Kieszonkowe torebki skórzane to stylowe torby motocyklowe o niewielkich wymiarach i często nietypowym miejscu mocowania. Torebki - kieszonki skórzane zwykle stanowią uzupełnienie dużych kufrów i sakw skórzanych w motocyklach klasycznych, dając łatwy dostęp do przedmiotów często wykorzystywanych podczas jazdy. Torebka kieszonka motocyklowa mocowana do elementów odzieży świetnie sprawdza się także jako stylowa torba uniwersalna.

Torebka kieszonka motocyklowa uzupełnia zestaw stylowych bagażników

Obok standardowych kufrów i sakw, wielu motocyklistów wykorzystuje podczas podróży także mniejsze torby do często używanych przedmiotów. Użytkownicy klasycznych jednośladów nie są tu wyjątkiem, choć w ich przypadku warto połączyć funkcjonalność torby ze stylem jednośladu i akcesoriów. I właśnie dla nich przeznaczone są torebki kieszonki skórzane. Wykonana z odpowiednio przygotowanej skóry, wzmocniona i urozmaicona stylistycznie torebka kieszonka motocyklowa umożliwi dostęp do rozmaitych przedmiotów bez potrzeby schodzenia z jednośladu i otwierania dużych bagażników, a przy tym doskonale uzupełni styl oparty na skórze.

Torebka kieszonka motocyklowa do użycia także poza motocyklem

Najbardziej typowym przykładem są torebki - kieszonki skórzane mocowane do pasa. Obok praktyczności w podróży, taka torebka kieszonka motocyklowa znajduje zastosowanie także jako torba do użycia na przykład w mieście. Torebki kieszonki skórzane pozwolą przenieść nawet sporej wielkości przedmioty w stylowej oprawie, zachowując przy tym wytrzymałość i odporność na rozmaite czynniki typową dla bagażnika motocyklowego.

Stylowe i praktyczne skórzane kieszonki i torebki w Gmoto.pl

U nas znajdziesz torebki kieszonki skórzane cenionych producentów motocyklowych akcesoriów skórzanych. Oferujemy produkty na pas i inne w wielu rozmiarach, uniwersalne i ustylizowane specjalnie pod daną markę, model i inne symbole. Cechy i parametry danej torebki są dostępne po kliknięciu na produkt.