Menu

Akcesoria do torb tekstylnych

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Nie udało się dopasować żadnego produktu

Akcesoria do torb tekstylnych to gama produktów związanych przede wszystkim ze stabilnym montażem elastycznej torby na motocyklu. Płyty mocowania na zbiornik, zestawy pasków, uchwyty i montowane śrubą zapięcia pozwalają na pewny montaż torby w różnych częściach motocykla bez obawy o jej zsunięcie się podczas jazdy. W zależności od wersji produktu, może to być element uniwersalny lub przygotowany pod konkretny model motocykla lub torby, co jeszcze zwiększa stabilność i pewność montażu.

Typowym akcesorium związanym z montażem torby na motocyklu jest pasek. Zestaw elastycznych, a przy tym odpowiednio wytrzymałych i wyposażonych w specjalne końcówki pasków pozwala umieścić torbę na wielu motocyklach. Zaletą pasków mocujących jest też ich szybki demontaż i przez to możliwość wykorzystania torby poza motocyklem.

W niektórych przypadkach, do montażu torby niezbędne są dodatkowe, twarde elementy montażowe. Płyty montażowej na tankbak pozwalają na bezpieczny montaż torby bez ryzyka uszkodzenia powierzchni baku. Montowane śrubami pętle umożliwiają natomiast pewniejsze zamontowanie pasków.

W naszej ofercie znajdziesz szereg akcesoriów do bocznych i centralnych torb tekstylnych. Oferujemy gamę pasków i zestawów montażowych uniwersalnych i przygotowanych do konkretnych modeli. Cechy i parametry danego produktu znajdziesz klikając na daną pozycję.