Menu

Torby na bak motocyklowy

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 272

Torba na bak Oxford 1st Time Tank Bag czarny 18l

272,00 zł

Torba na bak Oxford 1st Time Tank Bag czarny 18l

            (2)

Torba na zbiornik SHAD 3L Tankbag

300,89 zł

Torba na zbiornik SHAD 3L Tankbag

            (1)

Torba na zbiornik SHAD 4L Tangbag

269,97 zł

Torba na zbiornik SHAD 4L Tangbag

            (1)

Artykuły z bloga

Torba na bak motocykla dla wykorzystania przestrzeni przed kierowcą

Torba na bak motocykla to torba przygotowana specjalnie do montażu na baku jednośladu. Odpowiednio ukształtowane i wzmocnione, przygotowane specjalnie na bak torby pozwalają przewieźć nawet sporej wielkości bagaż lub, co najmniej, przedmioty często używane podczas dłuższej podróży. Torby na bak motocykla mogą występować jako gotowe lub wymagające odpowiedniej podstawy.

Torba na bak motocyklowy sprytnym sposobem na transport bagażu

Bagaż na motocyklu można umieścić w wielu miejscach. Jednym z bardziej nietypowych, a przy tym praktycznych, jest zbiornik paliwa. Zaletą tego miejsca jest nie tylko łatwy dostęp kierowcy do bagażu, ale i umieszczenie centralne względem osi motocykla. Jest to przydatne szczególnie w przypadku motocykli sportowych, w przypadku których tak umieszczony bagaż można traktować wręcz jako element masy ciała kierowcy. Z tych powodów, popularnym rozwiązaniem jest specjalna torba na bak motocykla stosowana jako dodatkowy, a nawet podstawy sposób na transport bagażu.

Torby na bak motocyklowy w co najmniej dwóch odmianach

Zasadniczo torby na bak motocykla można podzielić na dwa rodzaje. Pierwszym z nich jest niewielka torba na bak przygotowana do transportu najbardziej niezbędnych przedmiotów. Bardzo często, taka torba na bak motocyklowy przeźroczystą osłoną jest miejscem umieszczenie smartfonu czy nawigacji. Tego typu element można też spotkać w drugim rodzaju torby na bak, czyli większych torbach turystycznych. Dużo pojemniejsze i mocniejsze, podróżne torby na bak motocyklowy są jednak przygotowane głównie do stabilnego transportu większego bagażu.

Montaż torby na bak motocykla wykorzystuje kilka rozwiązań

Torby na bak motocyklowy można podzielić także ze względu na typ stosowanego mocowania. Najbardziej klasycznym jest tu zestaw pasków mocowanych do ramy i elementów nadwozia. W wielu przypadkach, torba na bak motocykla wymaga jednak osobnego mocowania, na przykład adaptera do systemu tanklock lub magnesów. Zaletą takich rozwiązań jest łatwe odłączenie torby na bak w razie potrzeby, wadą obecność dodatkowych elementów na baku. Bez względu na typ, torbę i jej mocowanie należy dobrać do danego jednośladu, a mocowanie regularnie sprawdzać.

Torby na bak motocyklowy w wielu rozmiarach i do wielu modeli w Gmoto.pl

U nas znajdziesz torby na bak motocykla cenionych producentów akcesoriów motocyklowych. Oferujemy torby na bak i ich mocowania w wielu rozmiarach, od małych torb przygotowanych pod nawigację czy telefon, po duże torby podróżne pozwalające wyraźnie zwiększyć przestrzeń bagażową jednośladu. Cechy i parametry danej torby i mocowania są dostępne po kliknięciu na produkt.