Menu

Pozostałe elementy pomp oleju

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 243

Odrzutnik oleju MZ ETZ 250 251

6,00 zł

Odrzutnik oleju MZ ETZ 250 251

            (4)

Wałek napędu pompy olejowej 4T

15,00 zł

Wałek napędu pompy olejowej 4T

            (2)

Blacha łożyska wału MZA MZ ETZ 250 251

9,99 zł

Blacha łożyska wału MZA MZ ETZ 250 251

            (1)

Pozostałe elementy pomp oleju do Najpopularniejszych motocykli

pozostałe elementy pompy oleju

Nawet typowe pompy oleju są wyposażone w szereg elementów narażonych podczas typowej pracy pompy na uszkodzenie lub zużycie. Ich awaria lub zbyt długi okres użytkowania może niekiedy poskutkować tak samo, jak uszkodzenie lub zużycie koła napędowego, odcinając układ napędowy motocykla od niezbędnego do poprawnej pracy oleju.

Typowym przykładem jest tu pasek napędowy, często będący łącznikiem między kołem napędowym pompy i wałem. Nawet w pełni sprawne koło napędowe traci swoją wartość, gdy zużyciu ulega ten łącznik. Jego kontrola okazuje się więc niemniej ważna, a dobór odpowiedniego elementu kluczowy dla poprawnej pracy pompy.

Uszkodzeniu może ponadto ulec inny ważny element napędu pompy, wałek. Choć nie jest to częsty przypadek, uszkodzony wałek również niweczy wysoką jakość innych elementów, narażając je zresztą na uszkodzenie. To może zresztą stać się nawet, gdy uszkodzeniu ulegną tak drobne elementy, jak śruby, ich niedostateczna jakość lub zużycie skutkując co najmniej nieszczelnością i nieodpowiednim ułożeniem pompy względem motocykla.

W naszej ofercie dostępnych jest szereg elementów związanych z poprawną pracą pompy oleju w motocyklu. Oferujemy całą gamę pasków napędowych przeznaczonych do konkretnych motocykli i skuterów, wałki napędowe, szpilki, a także zestaw śrub umożliwiających instalację pompy oleju w motocyklu. Cechy i parametry danego elementu oraz lista modeli, do których pasuje są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.