Menu

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 188

Przełącznik kierunkowskazów

44,00 zł

Przełącznik kierunkowskazów

            (3)

Nakładka kierunkowskazu grill Suzuki

28,60 zł

Nakładka kierunkowskazu grill Suzuki

            (3)

Uszczelka kierunkowskazu okrągłego Simson MZ

2,49 zł

Uszczelka kierunkowskazu okrągłego Simson MZ

            (1)

Zaślepki otworu kierunkowskazu kpl 4 szt.

9,99 zł

Zaślepki otworu kierunkowskazu kpl 4 szt.

            (1)

Nakładka kierunkowskazu grill Honda

36,90 zł

Nakładka kierunkowskazu grill Honda

            (1)

do Najpopularniejszych motocykli

Kierunkowskazy motocyklowe – dodatki praktyczne i stylowe

Dodatki do kierunkowskazów motocyklowych to szereg produktów, z pomocą których można zmodyfikować wygląd standardowych lamp migaczy. Dodatki dzielą się przede wszystkim na te urozmaicające kierunkowskazy motocykla oraz zaślepki, które najczęściej stanowią adaptery dla mocowania kierunkowskazów motocykla o nietypowych kształtach i właściwościach.

Produkty do modyfikacji zachowają podstawowe funkcje migaczy

Akcesoria do kierunkowskazów można podzielić zasadniczo na dwie grupy. Pierwszą z nich jest gama produktów, które urozmaicą kierunkowskazy pod kątem wyglądu. Typowym przykładem elementów modyfikujących wygląd kierunkowskazu motocykla są chromowane nakładki typu grill. Popularne szczególnie w motocyklach chopper, cruiser czy naked bike, takie produkty łączą wygląd kierunkowskazu ze stylem motocykla bez wpływu na jakość pracy samych kierunkowskazów. Dla szerszej grupy jednośladów przewidziano natomiast specjalne obudowy kierunkowskazów. Aluminiowe i chromowane lub czarne akcesoria do kierunkowskazów zastępują tu standardowe elementy motocykla, produkty najczęściej plastikowe.

Niejedne kierunkowskazy wymagają odpowiednich zabezpieczeń

Obok elementów urozmaicających wygląd, dodatki do kierunkowskazów motocyklowych to także produkty praktyczne, na przykład zaślepki. Takie dodatki do kierunkowskazów przydają się szczególnie przy wymianie standardowego kierunkowskazu motocykla na lampę akcesoryjną o nietypowym kształcie i właściwościach. Zaślepka pozwala wówczas zabezpieczyć miejsce osadzenia kierunkowskazu w motocyklu i chroni układ przed brudem czy wilgocią. Czy to zaślepki, czy akcesoria do kierunkowskazów związane z wyglądem motocykla, niezwykle ważne jest dopasowanie produktów do danego motocykla. Błąd łatwo skutkuje niesprawnością kierunkowskazów lub szybkim ich uszkodzeniem.

Szereg produktów modyfikujących kierunkowskazy motocyklowe w Gmoto.pl

W naszej ofercie dostępne są rozmaite dodatki do kierunkowskazów. Oferujemy produkty standardowe, w tym przełączniki, kable i adaptery, jak również wysokiej jakości nakładki, zaślepki i gamę innych produktów przygotowanych pod kierunkowskazy konkretnych modeli motocykli. Cechy i parametry elementu oraz lista modeli motocykli, do których pasują dane akcesoria do kierunkowskazów są dostępne po kliknięciu na produkt.