Menu

Uszczelniacze zawieszenia przedniego zewnętrzne

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Nie udało się dopasować żadnego produktu

Uszczelniacze zawieszenia przedniego zewnętrzne do Najpopularniejszych motocykli

Zewnętrzne uszczelniacze przedniego zawieszenia to elementy pozwalające uchronić najbardziej narażone na nieszczelność miejsca w przednim zawieszeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki odpowiedniej ochronie, miejsca te będą mniej narażone na brud czy wilgoć, które dostając się do wnętrza zawieszenia mogą szybko pozbawić zawieszenie swoich właściwości.

Choć zewnętrzne uszczelnienia wydają się nie być tak niezbędne do prawidłowej pracy przedniego zawieszenia motocykla, jak uszczelnienia wewnętrzne, ich obecność ma wyraźny wpływ na zużycie poszczególnych elementów. Niezwykle szkodliwym dla układu jest mianowicie drobny brud i pył, który nie tylko podczas jazdy terenowej może z łatwością dostać się do wnętrza amortyzatorów. Jego obecność zaburzy właściwości płynu w amortyzatorach i zwiększy tarcie między poszczególnymi jego elementami, przez co stracą one swoje pierwotne właściwości i wyraźnie szybciej będą wymagały wymiany.

Zewnętrzne uszczelnienia zawieszenia skutecznie przeciwdziałają takim sytuacjom, chroniąc układ nie tylko przed błotem czy wilgocią, ale przede wszystkim właśnie przed pyłem. Razem z wewnętrznymi pierścieniami Simmera kapturki przeciwpyłowe stanowią optymalne uszczelnienie układu, gwarantujące sprawność pracy zawieszenia nawet podczas jazdy w trudnych warunkach. Ważny jest przy tym odpowiedni dobór kapturków do danego miejsca uszczelnienia, gdyż nawet niewielki błąd w tym zakresie nie pozwoli na uszczelnienie układu.

W naszej ofercie dostępne są zewnętrzne uszczelnienia przedniego zawieszenia do wielu modeli motocykli. Oferujemy szeroką gamę uszczelnień renomowanych producentów na czele z firmą All Balls o różnych kształtach i wymiarach. Cechy i parametry danego uszczelnienia oraz lista modeli, do których pasują są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.