Menu

Gąsienice do quada ATV UTV

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 183

Gąsienice do quada ATV UTV do Najpopularniejszych motocykli

Gąsienice do quada i ATV do wykorzystania pojazdów zimą

Gąsienice do quada i ATV to specjalne systemy, które ułatwiają wykorzystanie pojazdów ATV, UTV czy nawet quadów w typowych warunkach zimowych. Dzięki wyraźnemu zwiększeniu powierzchni styku z podłożem, gąsienice do quada i ATV umożliwiają pokonanie rozmaitych przeszkód w śniegu przy zachowaniu bezpieczeństwa, a nawet komfortu jazdy. Gąsienice na quada i ATV przydają się także poza sezonem zimowym, szczególnie przy pokonywaniu tras błotnych, piaskowych i innych trudnych warunkach.

Gąsienice na quada i ATV przydatne przede wszystkim w zimie

Choć niejeden quad czy inny czterokołowiec poradzi sobie w warunkach zimowych, poruszanie się po głębokim śniegu z pomocą kół jest wyraźnie utrudnione. Ze względu na kształt opon i małą powierzchnię styku z podłożem, quad nie tylko może łatwo wpaść w poślizg, ale też z trudnością pokonać miękkie przeszkody terenowe.

Właśnie w takich sytuacjach, niezwykle przydatnym akcesorium do quadów i innych czterokołowców staje się specjalny system gąsienic do quada. Montowane w miejsce kół gąsienice do quada i ATV zdecydowanie zwiększają powierzchnię styku z podłożem, co rozkłada ciężar pojazdu na większą przestrzeń i wyraźnie ułatwia pokonanie mocno zaśnieżonych tras.

Co jeszcze dają odpowiednio dobrane gąsienice do quada i ATV?

Obok łatwiejszego pokonywania przeszkód, wyposażone w gąsienice quady są też dużo łatwiejsze w sterowaniu. Dzięki większej przestrzeni styku z podłożem gąsienice pozwalają sprawniej wykorzystać moc i moment obrotowy silnika, a także ułatwiają zmianę kierunku jazdy. Wyposażony w gąsienice quad czy pojazd ATV wymaga dużo mniejszej siły do kierowania pojazdem.

Zalety, jakie dają gąsienice do quada ATV i UTV są zresztą przydatne nie tylko w zimie. Wykorzystywane w terenach pustynnych czy błotnych, gąsienice do quada, a przede wszystkim pojazdów ATV i UTV także i tu ułatwiają pokonywanie przeszkód związanych z samym typem podłoża. Z tego względu, systemy gąsienic do quada, ATV czy UTV są często wykorzystywane przez cały rok w miejscach, gdzie trudno o stały, zapewniający dobrą przyczepność grunt lub drogi.

Dopracowane gąsienice do quada, ATV i UTV w wielu odsłonach w Gmoto.pl

U nas znajdziesz rozmaite gąsienice do quada, ATV i UTV. Oferujemy systemy gąsienic do quada, ATV i UTV renomowanej marki Camso o różnych parametrach i wymiarach, przygotowany do konkretnych pojazdów ATV i UTV lub bardziej uniwersalne. Cechy i parametry danego systemu gąsienic do quada, ATV i UTC znajdziesz klikając na produkt.