Menu

Kierunkowskazy na kierownice

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 95

Kierunkowskaz MZ ES Simson

34,99 zł

Kierunkowskaz MZ ES Simson

            (3)

Kierunkowskaz MZ Simson cafe racer aluminium

74,53 zł

Kierunkowskaz MZ Simson cafe racer aluminium

            (3)

Kierunkowskazy na kierownice do Najpopularniejszych motocykli

Kierunkowskazy na kierownice dla lepszej widoczności migaczy

Kierunkowskazy na kierownice motocykli to specjalne, niewielkie lampy kierunkowskazów przygotowane do montażu na krańcach kierownicy motocykla. Zamontowany tak kierunkowskaz w kierownicę może zastąpić standardowy element jednośladu lub wyposażyć pojazd w dobrze widoczną, dodatkową parę kierunkowskazów.

Kierunkowskaz na kierownicę uzupełni, nie zawsze dobrze widoczne, fabryczne lampy

Ze względu na funkcję, kierunkowskazy są umieszczane w miejscach łatwo zauważalnych przez innych użytkowników dróg. Często jednak, montaż kierunkowskazu daleko od osi pojazdu jest co najmniej problematyczny. W takim przypadku, jednym z rozwiązań jest wmontowany dodatkowo kierunkowskaz w kierownicę. Obok kierunkowskazu w lusterku, kierunkowskaz na kierownicę to jeden z prostych sposobów na umieszczenie go miejscu w dobrze widocznym przez innych użytkowników ruchu.

Wbudowany kierunkowskaz w kierownicę poprawi także wygląd jednośladu

Dużą zaletą, jaką dają kierunkowskazy na kierownice w stosunku nawet do tych umieszczanych w lusterkach, jest ich widoczność z niema każdego miejsca. Kierunkowskaz na kierownicę to zwykle lampka o dwóch osłonach, przedniej i tylnej, lub też jednej jako obudowie źródła światła. W nowszych odsłonach, kierunkowskazy na kierownice motocykli to układ diod LED lub bardziej rozwinięty kształt osłony, mimo niewielkich rozmiarów wyraźnie wpływający na wygląd tej części jednośladu. Kwestią użytkownika pozostaje dobór i montaż kierunkowskazów w kierownicy i układzie elektrycznym motocykla. Jest to ważne szczególnie, gdy kierunkowskaz na kierownicę jest elementem dodatkowym lub zostaje zastąpiony przez odpowiednik LED.

Rozmaite, uniwersalne i dedykowane kierunkowskazy na kierownice w Gmoto.pl

U nas znajdziesz kierunkowskazy na kierownice wielu modeli motocykli. Oferujemy kierunkowskaz na kierownicę przygotowany do montażu w różnych pojazdach jako oświetlenie dodatkowe, jak i dedykowane kierunkowskazy na kierownicę zastępujące lub uzupełniające oświetlenie konkretnego modelu jednośladu. Cechy, parametry i inne informacje na temat danych kierunkowskazów na kierownicę są dostępne po kliknięciu na produkt.