Menu

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Nie udało się dopasować żadnego produktu

W lusterku do Najpopularniejszych motocykli

Kierunkowskazy na lusterka to gama produktów, które można umieścić jako dodatkowe na lusterkach motocykla. Skierowane do przodu lub obok powierzchni lusterka ułatwiają zauważenie chęci skrętu motocyklisty przez innych użytkowników dróg.

Obecność lampy kierunkowskazu na lusterku to coraz bardziej popularny dodatek do typowego wyposażenia pojazdów. Kierunkowskazy zamontowane w lusterku można znaleźć w wielu modelach motocykli, szczególnie takich o większych gabarytach.

W tych motocyklach, w których kierunkowskazy na lusterko nie są montowane standardowo, można je natomiast zamontować jako osobny dodatek. Dostępne najczęściej w formie niewielkich, ale widocznych lamp LED, kierunkowskazy na lusterku wyraźnie zwiększają widoczność chęci skrętu motocyklisty, szczególnie przez pojazdy jadące w niewielkiej odległości na innym pasie.

W większości przypadków, kierunkowskazy na lusterka są łatwe do montażu i dołączenia ich do podstawowej sieci elektrycznej motocykla. W zależności od wersji, mogą być neutralne lub komponować się z wyglądem lusterka, szczególnie w przypadku motocykli chopper czy cruiser. Nowoczesne diody LED pochłaniają przy tym minimalne ilości energii.

W naszej ofercie znajdziesz kierunkowskazy do lusterek możliwe do montażu w wielu typach motocykli i skuterów. Oferujemy kierunkowskazy uniwersalne, a także przeznaczone do konkretnych modeli jednośladów. Cechy i parametry danego kierunkowskazu znajdziesz po kliknięciu na konkretny produkt.