Menu

Tankpady motocyklowe

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 2121

Tankpad - naklejka na bak carbon

24,97 zł

Tankpad - naklejka na bak carbon

            (1)

Tankpad carbon

42,60 zł

Tankpad carbon

            (4)

Osłona zbiornika - tankpad Carbon lakier

34,33 zł

Osłona zbiornika - tankpad Carbon lakier

            (1)

Tankpad osłona na zbiornik sport

42,60 zł

Tankpad osłona na zbiornik sport

            (1)

Tankpad GSX-R

25,00 zł

Tankpad GSX-R

Tankpad GSX-R

30,00 zł

Tankpad GSX-R

Tankpady motocyklowe do Najpopularniejszych motocykli

Tankpady motocyklowe dla ochrony i wyglądu baku jednośladu

Określane jako tankpady naklejki motocyklowe to specjalne elementy łączące ochronę z urozmaiceniem wyglądu motocykla. Umieszczony na baku tankpad chroni powierzchnię zbiornika przed porysowaniem, a ze względu na położenie, wzbogaca wygląd baku o nietypowy wzór.

Tankpady prostym sposobem na ochronę przez zarysowaniem baku

Bak motocykla to jeden z najbardziej reprezentatywnych elementów jednośladu. Jego położenie i wielkość sprawia jednak, że jest to także element narażony na różnego rodzaju przetarcia i zarysowania. Źródłem takiego ryzyka może być choćby zamek kurtki motocykla, szczególnie w przypadku stylowych kurtek skórzanych, gdzie zamki nie są dodatkowo osłonięte. Aby nie dopuścić do kontaktu z zamkiem, dobrym pomysłem jest specjalna naklejka, tak zwany tankpad.

Już przeźroczysty, odpowiednio naklejony tankpad uchroni lakier przed zarysowaniami. W wielu przypadkach, tankpady stosuje się także jako naklejki urozmaicające wizerunek motocykla. Ze wzorem lub choćby nietypowym kolorem tankpad wprowadza na bak nietypowy, indywidualny styl. Wykonane najczęściej ze specjalnej żywicy, tank pady są odporne na nawet ciężkie warunki pogodowe, czy to rzęsisty deszcz, czy też wysokie temperatury i same promienie słoneczne.

Tankpady motocyklowe w wersji typowej i z rozmaitymi wzorami w Gmoto.pl

U nas znajdziesz tankpady przygotowane do instalacji na bakach jednośladów Honda, Suzuki, Yamaha i innych. Oferujemy wysokiej jakości, trwałe tankpady o bogatym, różnorodnym wzornictwie. Cechy i parametry danego tank pada są dostępne po kliknięciu na produkt.