Menu

Żarówki 12V

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Nie udało się dopasować żadnego produktu

Żarówki 12V do Najpopularniejszych motocykli

Żarówki 12V to grupa żarówek przygotowanych do pracy w motocyklach stosujących układy elektryczne o napięciu 12 woltów. Ze względu na popularność tego typu układów w jednośladach, żarówki 12V są obecnie najpopularniejszymi żarówkami stosowanymi w motocyklach, wykorzystywanymi w wielu rodzajach obecnych tam lamp.

Popularność układów elektrycznych 12V w różnego typu pojazdach sprawiła, że producenci oferują obecnie szeroką gamę nowoczesnych żarówek przygotowanych do pracy w układach o takim napięciu. Najbardziej widać to pośród żarówek do świateł drogowych i mijania. Nowoczesne żarówki halogenowe wyraźnie poprawiły widoczność zarówno dla samego motocyklisty, jak i innych użytkowników ruchu. Rozwój nie ominął także starszych typów żarówek, które obecnie można spotkać w postaci wydajniejszych odpowiedników. Takimi żarówkami można z powodzeniem zastąpić standardowe produkty bez obaw o problemy z widocznością.

Przy lampach innych, niż drogowe i mijania, coraz większą popularność zyskują natomiast żarówki diodowe. Opisywane zwykle skrótem LED, takie żarówki pozwalają odciążyć układ elektryczny motocykla przy uzyskaniu takiego samego poziomu oświetlenia, co w przypadku żarówek tradycyjnych. Z tego powodu, żarówki LED 12V stają się typowym źródłem światła lamp tylnych, kierunkowskazów czy choćby oświetlenia tablicy rejestracyjnej.

W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama żarówek o napięciu 12V. Oferujemy nowoczesne żarówki 12V do lamp przednich i tylnych, kierunkowskazów, a także lamp oświetlających tablice rejestracyjną i zegary. Cechy i parametry danej żarówki oraz ewentualna lista modeli, do których pasuje są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.