Menu

Daszki reflektorów

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 13

Daszki reflektorów do Najpopularniejszych motocykli

Daszki reflektorów stylowe, a w niejednym przypadku także praktyczne

Daszki reflektorów to akcesoria do przedniego oświetlenia łączące cechy praktyczne z ozdobnymi. Przeznaczony przede wszystkim do lamp motocykli klasycznych, daszek reflektora jest wykorzystywany także jako element chroniący przed refleksami światła z lampy przedniej. Daszek do reflektora przydaje się szczególnie w przypadku montażu innych elementów przy przedniej lampie.

Daszek reflektora urozmaica wygląd motocykla, ale nie tylko

Daszek reflektora to obecnie przede wszystkim element stylizacji motocykla. Chromowany, a często także urozmaicony wytłoczonym lub nałożonym wzorem daszek reflektora świetnie pasuje do niejednego stylowego jednośladu. Niekiedy jednak, obecność daszku na kloszu lampy przedniej ma także funkcję praktyczną. Daszek do reflektora przydaje się tu przede wszystkim przy zastosowaniu dużej szyby przedniej. W takim przypadku, daszek montowany na reflektor ogranicza światło lampy i przez to chroni motocyklistę przed oślepiającym refleksem.

Na co warto zwrócić uwagę wybierając daszek do reflektora?

Bez względu na cel, daszek do reflektora należy dobrać ściśle do danej lampy. Mimo względnej uniwersalności i łatwości montażu, daszek reflektora o danej średnicy nie zawsze będzie pasował do lampy pod kątem kształtu. Ważnym elementem jest tu także niewielki, gumowy element montowany pod ramkę reflektora. Guma nie tylko utwierdzi daszek reflektora przy lampie, ale i zniweluje drgania generowane przez motocykl podczas jazdy i mogące doprowadzić do uszkodzenia daszka i samej lampy.

Daszki reflektorów w wielu odmianach i rozmiarach w Gmoto.pl

U nas znajdziesz daszki reflektorów możliwe do montażu w wielu modelach motocykli. Oferujemy uniwersalne daszki reflektorów o różnej średnicy, płaskie i z wytłoczonymi wzorami urozmaicającymi wygląd. Cechy i parametry danego daszka znajdziesz klikając na produkt.