Menu

Łańcuchy do ATV

Producent

Kolor

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Wystąpił problem, prosimy spróbować ponownie za chwilę.

Spróbuj ponownie

Łańcuchy do ATV do Najpopularniejszych motocykli

Łańcuchy do ATV to łańcuchy przygotowane specjalnie do pracy w pojazdach czterokołowych. Ze względu na ich umieszczenie i narażenie na czynniki zewnętrzne, takie łańcuchy mają nie tylko inne wymiary, ale i specjalne elementy ochronne.

Ze względu na prostotę konstrukcji i niską masę układu, łańcuchy w pojazdach ATV są stosowane najczęściej w lekkich pojazdach sportowych i wyczynowych. Dążenie do niskiej masy całego pojazdu wiąże się tam z ograniczoną ilością elementów chroniących łańcuch, przez co wymóg odporności na czynniki zewnętrzne spada na sam łańcuch napędowy.

Łańcuchy do pojazdów ATV mogą przez to mieć nie tylko inne wymiary, ale przede wszystkim specjalną konstrukcję łączeń. Często stosowane są w nich na przykład nietypowe uszczelnienia, przygotowane właśnie do ekstremalnej jazdy terenowej. Także zastosowane w nim materiały cechuje wyższa wytrzymałość, szczególnie gdy jest on przeznaczony do jazdy wyczynowej.

W naszej ofercie dostępne są łańcuchy do wielu modeli pojazdów ATV. Oferujemy wysokiej jakości łańcuchy renomowanych producentów, na czele z firmą DID. Cechy i parametry łańcucha oraz lista modeli, do których pasuje są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.