Menu

Manetki off-road

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Wystąpił problem, prosimy spróbować ponownie za chwilę.

Spróbuj ponownie

Manetki off-road do Najpopularniejszych motocykli

Manetki off-road motocyklowe przygotowane do ostrej jazdy w terenie

Manetki offroadowe to typ manetek wykonanych specjalnie według potrzeb miłośników jazdy terenowej. Specjalne kształty i materiały manetki off-road pozwalają nie tylko na pewny chwyt kierownicy podczas jazdy po bezdrożach, ale i zmniejszają negatywne skutki agresywnej jazdy motocyklem terenowym.

Co wyróżnia jazdę w terenie i manetki do motoru offroad?

Jazda motocyklem terenowym należy do najbardziej agresywnych sposobów poruszania się jednośladem. Potrzeba niemal ciągłej korekty kierunku jazdy sprawia, że wyjątkowo ważny jest tu pewny chwyt kierownicy, tym bardziej, że warunki jazdy często zahaczają o czynniki ułatwiające ześlizgnięcie się dłoni z kierownicy. A podstawą chwytu są odpowiednie manetki, w tym przypadku manetki off-road motocyklowe.

Manetki do jazdy w terenie spełniają wyjątkowe wymagania motocyklisty

Ze względu na specjalne warunki jazdy, manetki przygotowane pod motocykle terenowe są osobną grupą produktów. Specjalne wzory i materiały, a także możliwość ich dodatkowej obróbki (tak zwanego przydrutowania) manetki off-road sprawiają, że manetki do motocykli terenowych zapewniają wyjątkową przyczepność nawet podczas agresywnej jazdy terenowej.

Manetki do motoru cross i enduro także dla komfortu jazdy

Obok przyczepności dłoni, obecność często nie jednego, a kilku materiałów ma również eliminować drgania powstające podczas jazdy w terenie. W przypadku motocykli cross i enduro, te cechy manetki off-road mają wyjątkowe znaczenie. Szczególnie ważna jest tu szybkość, z jaką dłoń może ulec zmęczeniu, a nawet uszkodzeniu spowodowanym wibracjom podczas jazdy.

Specjalne manetki offroadowe cenionych producentów w Gmoto.pl

U nas znajdziesz manetki offroadowe do wielu modeli motocykli terenowych. Oferujemy wysokiej jakości manetki do motoru off-road renomowanych producentów, o skomplikowanych wzorach i bogatej opcji wizualnej. Cechy i parametry manetki off-road są dostępne po kliknięciu na produkt.