check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Podgrzewane manetki motocyklowe

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 191
Manetki podgrzewane JMT 5 stopni otwarte 22 mm
Manetki podgrzewane Daytona 22 mm Integral - 4 stopnie grzania
Podgrzewane manetki z kciukiem ATV Quad Bronco - AT-08318-1
Manetki podgrzewane kpl
Podgrzewane nakładki na manetki Koso X-Claw 12V - AX1200M0
Maty do podgrzewania manetek Moose Racing  - 210019RR
Manetki Vicma podgrzewane motocyklowe  - 447091
Podgrzewane manetki Koso HG07 22 i 25 mm - AM10700J-03
Manetki kierownicy Kuryakyn ISO Kuryakyn podgrzewane - 6470
Podgrzewane manetki kierownicy Apollo-X Koso  - AX0730I0
Podgrzewane manetki kierownicy Koso - AM10700J
Podgrzewane manetki kierownicy Koso  - AX0732I0
Manetki podgrzewane Classic ART - 115-0053
Podgrzewane manetki Performance Machine Apex chrom  - 0063-2092-CH

Przeglądaj według producenta

Artykuły z bloga

Podgrzewane manetki motocyklowe przydatne na długich trasach

Podgrzewane elementy kierownic jednośladów to specjalne manetki, z pomocą których motocyklista zapobiega wychłodzeniu dłoni. Grzane manetki mogą przydać się nawet latem, szczególnie podczas dłużej podróży w trudnych warunkach pogodowych. Choć podgrzewane manetki motocyklowe nie należą do elementów negatywnie wpływających na układ elektryczny motocykla, to i ich funkcja są możliwe tylko przy dokładnym montażu elementów.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na podgrzewane manetki do motocykla?

Wbrew pozorom, podgrzewanie elementów pojazdów przydaje się nie tylko w zimie i przy ujemnych temperaturach. Z takich elementów często korzysta się w samochodach, a jeszcze bardziej, podgrzewanie przydaje się w przypadku motocykli. Podgrzewane manetki mają sens już przy temperaturach rzędu 10-13 stopni Celsjusza, a takie temperatury pojawiają się nawet w niektóre letnie noce.

Dołączając do tego inne czynniki pogodowe, na które narażony jest motocyklista podczas jazdy, podgrzewane manetki motocyklowe stają się rozwiązaniem niezwykle praktycznym. Grzane manetki umożliwiają ogrzanie dłoni i niedopuszczenie do ich zmarznięcia podczas dłuższej podróży, a także co najmniej częściowe osuszenie rękawic w trakcie jazdy motocyklem. Wszystko to pozwala pewnie kontrolować jednoślad bez obawy o utratę czucia w dłoniach.

Podgrzewane manetki motocyklowe problematyczne w montażu

Największą wadą podgrzewanych manetek jest ich instalacja w jednośladzie. Aby cieszyć się ciepłem, należy odpowiednio dobrać manetki motocyklowe podgrzewane do rozmiaru kierownicy motocykla i połączyć je tak z kierownicą, jak i układem elektrycznym. Błędy poskutkują nie tylko małą wydajnością urządzenia, ale też np. szybkim rozładowaniem akumulatora jednośladu wskutek nieszczelności układu.

Do wad podgrzewanych manetek niekiedy zalicza się też przeciętny wygląd kierownicy. Standardowe podgrzewane manetki do motocykla stawiają głównie na cechy praktyczne i wykorzystanie „niestylowych” materiałów. Kwestia stylu pojawia się najczęściej dopiero w manetkach kierownicy z górnej półki, zwykle dedykowanych właśnie do konkretnych, stylowych motocykli.

Manetki podgrzewane renomowanych producentów w Gmoto.pl

U nas znajdziesz podgrzewane manetki Oxford, Daytona i innych renomowanych producentów. Oferujemy łatwe w instalacji podgrzewane manetki do skutera i motocykla o różnych wymiarach kierownic. Cechy i wymagane parametry poszczególnych podgrzewanych manetek są obecne po kliknięciu na produkt.