Menu

Zderzaki do quadów i ATV

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 232

Zderzaki do quadów i ATV do Najpopularniejszych motocykli

Zderzaki do quadów i ATV dla ochrony nadwozia w terenie

Zderzaki do quadów to części nadwozia pojazdów czterokołowych chroniące przed uszkodzeniem najbardziej narażone na to elementy pojazdu. Dostępne w rozmaitej formie, zderzaki do quada zabezpieczają przednią część pojazdu, w tym reflektory czy wahacze, przyjmując na siebie ewentualne uderzenie w przeszkodę. Ze względu na położenie, przedni zderzak do quada jest wykorzystywany także do urozmaicenia wyglądu maszyny.

Zderzaki do quada, ATV i UTV przydatne szczególnie na bezdrożach

Pojazdy czterokołowe, a szczególnie quady i ATV, często są wykorzystywane do przemieszczania się w rozmaitym terenie. Tam pojazd może napotkać na rozmaite przeszkody, z którymi kontakt łatwo doprowadzi do uszkodzenia ważnych elementów, szczególnie przedniej części pojazdu. Głównie dlatego, typowym zabezpieczeniem są zderzaki do quadów i ATV.

Określany czasem jako bumper przedni, przedni zderzak do quada to najczęściej złożony układ pałąków dopasowany do kształtu danego pojazdu. Dzięki temu, zderzaki do quada przyjmą na siebie uderzenie przeszkody, a przy tym nie wpłyną na pracę ważnych elementów przodu maszyny, na czele z reflektorami. W wielu przypadkach, zderzak do quada i ATV pozwala też na montaż dodatkowych urządzeń takich, jak wyciągarki. Z tych powodów, niezwykle ważny jest dobór i precyzyjny montaż zderzaka, a w razie uszkodzenia wpływającego na jego właściwości, wymiana na nowy.

Wytrzymałe zderzaki do quadów i ATV w wielu odsłonach w Gmoto.pl

U nas znajdziesz wytrzymałe, wysokiej jakości zderzaki do quadów i ATV wielu producentów. Oferujemy bumpery przednie czarne i chromowane, osłony przedniego wahacza i inne zderzaki do quada i ATV, a także zestawy montażowe. Cechy i parametry danego zderzaka znajdziesz klikając na produkt.