Menu

Akcesoria do lusterek

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Wystąpił problem, prosimy spróbować ponownie za chwilę.

Spróbuj ponownie

Akcesoria do lusterek do Najpopularniejszych motocykli

Akcesoria do lusterek dla poprawy ich pozycji i stabilności

Akcesoria do lusterek motocyklowych to gama elementów przydatnych do optymalnej instalacji lusterek w motocyklu. Dzięki akcesoriom, lusterka można w prosty sposób dopasować do swoich preferencji, przede wszystkim pod kątem ich pozycji.

W jakich sytuacjach warto zwrócić uwagę na akcesoria do lusterek?

Przy montażu lusterek motocyklista może spotkać się głównie z dwoma problemami. Pierwszym jest niedopasowanie gwintu lusterka do mocowania. Widać to szczególnie przy lusterkach uniwersalnych, nietypowych nie tylko kształtem, ale i parametrami elementów mocowania. Prostym rozwiązaniem problemu są wówczas specjalne śruby redukcyjne zwane redukcjami lusterek. Dzięki odpowiednio dobranej redukcji można zmienić gwint na niezbędny do montażu danego lusterka za cenę niewielkiego przedłużenia lusterka.

Drugim z problemów jest natomiast nieprawidłowa pozycja lusterka nawet przy poprawnym montażu. Standardowe zamocowanie lusterek nie zawsze wystarcza do optymalnego ich ustawienia dla danego kierowcy motocykla. Rozwiązaniem jest tu przedłużenie lusterka. Takie przedłużenia są produkowane nawet dla drogich motocykli o specjalnej budowie, i nawet w nich pozwalają idealnie dostosować lusterko do wymagań kierowcy.

Akcesoria do lusterek to także te związane z uszkodzeniem mocowania

Osobną grupą problemów związanych z lusterkiem są te dotyczące uszkodzenia jego mocowania. Szczególnie w przypadku prostych mocowań na kierownicy, akcesoria do lusterek pozwalają zastąpić uszkodzony uchwyt lusterka. Dobierana obejma do mocowania lusterka musi jednak uwzględniać nie tylko średnicę kierownicy, ale i gwint lusterka, tak, by przy jego montażu w mocowaniu nie były potrzebne dodatkowe adaptery.

Elementy montażowe i inne akcesoria do lusterek w Gmoto.pl

U nas znajdziesz akcesoria do lusterek motocyklowych stosowanych w wielu modelach jednośladów. Oferujemy szereg specjalnych przedłużeń, adapterów i mocowań, które pozwolą idealnie dopasować pozycję lusterka do preferencji kierowcy. Cechy i parametry danego elementu są dostępne po kliknięciu na produkt.