Cylindry - Romet Komar 50 - Gmoto.pl

check Darmowa dostawa od 349 zł
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Cylindry motocyklowe
Romet Komar 50

Choć cylinder to w zasadzie przestrzeń pracy tłoka, właśnie tak określa się blok pojedynczego cylindra motocykla. Najlepiej widać to po cylindrach chłodzonych powietrzem, gdzie ich konstrukcja łączy miejsce pracy tłoka z kształtem ułatwiającym odprowadzenie ciepła. Zwróć uwagę, jak Romet Komar 50 chłodzi silnik i czego wymaga od pojedynczego cylindra. Dotyczy to szczególnie modyfikacji cylindra, a więc zwiększenia jego objętości skokowej. Tu warto skorzystać z cylindra kompletnego, a więc oferującego dopasowany tłok, pierścienie, uszczelki i zabezpieczenia. Cylinder solo to natomiast opcja w momencie, gdy jesteś pewien, że Romet Komar 50 wymaga wymiany jedynie bloku cylindra, bez uszkodzeń elementów ruchomych silnika.
Przeglądaj według producenta

Artykuły z bloga

Cylinder Romet Komar 50 - Serce Twojego Klasyka

Kompleksowy remont silnika Romet Komar 50 lub jego modernizacja wymagają niezawodnych podzespołów. Cylinder to kluczowy element, który decyduje o kompresji, mocy i kulturze pracy dwusuwowego silnika. W Gmoto.pl znajdziesz cylindry do Romet Komar 50 w różnych wariantach, idealnie dopasowane do potrzeb Twojego motoroweru – od wiernych replik po nowoczesne zamienniki, które przywrócą mu dawną świetność.

Typy cylindrów do Romet Komar 50 - Wybierz odpowiedni dla siebie

W Gmoto.pl oferujemy szeroki wybór cylindrów do Komara 50, które pozwolą Ci na kompleksowy remont lub poprawę parametrów silnika. Niezależnie od tego, czy szukasz części wiernej oryginałowi, czy sprawdzonego zamiennika, u nas znajdziesz idealne rozwiązanie.

Cylindry żeliwne do Romet Komar 50

Tradycyjne cylindry żeliwne do Romet Komar 50 to wybór dla purystów i miłośników klasyki. Są one najbliższe oryginalnym komponentom montowanym fabrycznie w tych legendarnych motorowerach. Charakteryzują się solidnością i trwałością, choć są nieco cięższe i mają mniejsze zdolności odprowadzania ciepła niż nowoczesne konstrukcje. Idealne do zachowania autentycznego charakteru pojazdu podczas remontu silnika Komara.

Zestawy cylindrowe do Romet Komar 50 (cylinder + tłok)

Kompletne zestawy cylindrowe do Romet Komar 50 to wygodne i kompleksowe rozwiązanie do kapitalnego remontu silnika. Taki zestaw cylinder tłok Komar zawiera wszystko, co niezbędne do przywrócenia fabrycznej kompresji i mocy: cylinder, tłok, pierścienie, sworzeń i zabezpieczenia. Zapewnia to idealne dopasowanie wszystkich współpracujących ze sobą elementów, minimalizując ryzyko błędów montażowych i gwarantując optymalną pracę jednostki napędowej. Dostępne są zarówno zestawy o standardowej pojemności 50 cm³, jak i czasem delikatnie większe, dla osób szukających lekkiego wzrostu osiągów przy zachowaniu charakteru pojazdu.

Typ CylindraFunkcjaPrzeznaczenie
Cylinder Żeliwny KomarWierna replika, przywrócenie kompresjiRemont klasycznego Komara, zachowanie oryginalności
Zestaw Cylindrowy Komar (z tłokiem)Kompleksowa regeneracja silnika, idealne dopasowanieKapitalny remont silnika, maksymalna niezawodność

Masz pytania dotyczące cylindrów do Komara 50? Gmoto.pl służy pomocą!

Wybór odpowiedniego cylindra do Romet Komar 50 może budzić pewne wątpliwości. W Gmoto.pl nie tylko oferujemy szeroki asortyment, ale także służymy fachowym doradztwem. Sprawdź najczęściej zadawane pytania:

Czy ten cylinder będzie pasował do mojego Romet Komar 50?

Każdy cylinder Komar 50 w naszej ofercie posiada dokładny opis i listę kompatybilnych modeli. Zawsze przed zakupem upewnij się, że numer seryjny lub rocznik Twojego motoroweru zgadza się ze specyfikacją produktu. W razie wątpliwości, skontaktuj się z naszym zespołem – pomożemy Ci dobrać idealny cylinder do Komara, uwzględniając wersję silnika (np. silnik Dezamet 017, 019, 023).

Jaki cylinder wybrać do remontu Komara - oryginalny czy zamiennik?

Wybór między cylindrem oryginalnym do Komara a zamiennikiem zależy od Twoich priorytetów. Jeśli zależy Ci na 100% zgodności z epoką i autentyczności, wybierz replikę cylindra żeliwnego. Jeśli szukasz sprawdzonego, ekonomicznego rozwiązania, które zapewni niezawodną pracę silnika, wysokiej jakości zamiennik będzie doskonałym wyborem. W Gmoto.pl znajdziesz zarówno wiernie odwzorowane części do Komara 50, jak i wysokiej jakości zamienniki.

Co zawiera kompletny zestaw cylindrowy do Komara?

Kompletny zestaw cylindrowy do Romet Komar 50 zazwyczaj zawiera: cylinder, tłok do Komara, komplet pierścieni tłokowych, sworzeń tłokowy oraz dwa zabezpieczenia sworznia. Niektóre zestawy mogą zawierać również uszczelki cylindra i głowicy, choć często są one sprzedawane oddzielnie. Zawsze dokładnie sprawdź opis produktu, aby wiedzieć, co dokładnie wchodzi w skład wybranego zestawu cylindrowego Komar.

Dlaczego warto kupić cylinder do Romet Komar 50 w Gmoto.pl?

Wybierając Gmoto.pl, stawiasz na pewność i profesjonalizm. Oferujemy:

  • Szeroki wybór cylindrów Komar: Od wiernych replik po nowoczesne zestawy cylindrowe, zawsze znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz do swojego motoroweru.
  • Wysoka jakość części: Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami, co gwarantuje trwałość i niezawodność każdego cylindra do Romet Komar 50.
  • Gwarancja dopasowania: Dzięki szczegółowym opisom i wsparciu naszych ekspertów masz pewność, że zakupiony cylinder Komar idealnie pasuje do Twojego modelu.
  • Błyskawiczna wysyłka: Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego Twoje zamówienie wysyłamy najszybciej, jak to możliwe.
  • Fachowa pomoc: Nasi specjaliści są zawsze gotowi udzielić Ci porady i pomóc w wyborze najlepszych części do Komara 50.

Zadbaj o serce swojego klasyka z Gmoto.pl i ciesz się bezawaryjną jazdą!