Menu

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 141

Adapter lusterka M10x1,25 lewy gwint, czarny

50,25 zł

Adapter lusterka M10x1,25 lewy gwint, czarny

            (1)

Redukcje lusterek do Najpopularniejszych motocykli

Redukcje lusterek umożliwią montaż nietypowych elementów w motocyklu

Redukcje lusterek to specjalne śruby, które pozwalają na montaż nietypowych lusterek motocyklowych. Redukcja lusterek pozwala stabilnie zamontować lusterko o gwincie innym, niż obecny w jednośladzie, bez obawy o utratę ich stabilności czy zmianę pozycji podczas jazdy.

Redukcje lusterek dla montażu nietypowego elementu, ale nie tylko

Zmiana lusterek to jeden z typowych sposobów na zindywidualizowanie wyglądu motocykla. Często jednak, przeszkodą w montażu będzie tu gwint śruby lusterka inny, niż ten w miejscu mocowania lusterka w motocyklu. To właśnie wtedy najczęściej stosuje się specjalne adaptery lusterek motocyklowych. Określane potocznie jako redukcje lusterek, adaptery zmienią gwint w miejscu mocowania na taki, jaki zakłada śruba w lusterku, co pozwoli stabilnie zamontować lusterko w motocyklu.

W niektórych przypadkach adaptery lusterek motocyklowych są wykorzystywane także do zmiany pozycji lusterka. Wydłużone adaptery lusterek pozwolą dostosować pozycję lusterka do preferencji kierowcy, a przede wszystkim do bezpiecznej jazdy. W wielu przypadkach, redukcja lusterek jest odpowiednio urozmaicona, by nie zaburzyć wyglądu choćby klasycznego jednośladu.

Redukcja lusterek ma jednak pewne ograniczenia i wymagania

Przy swoich zaletach, redukcje lusterek mają jednak także pewne wymagania. Niezbędna jest tu jakość śruby, która zapewni odporność mocowania na czynniki zewnętrzne i siły działające na lusterko podczas jazdy. Redukcja lusterek niskiej jakości może w krótkim czasie doprowadzić do zmiany pozycji, a nawet utraty lusterka podczas jazdy. Z tych samych przyczyn, uszkodzenie adaptera będzie wymagać jego wymiany.

Wytrzymałe redukcje lusterek w wielu rozmiarach w Gmoto.pl

U nas znajdziesz szeroką gamę śrub redukcji gwintu. Oferujemy śruby o różnych parametrach i w różnej kolorystyce, czarne oraz chromowane. Cechy i parametry danej śruby są dostępne po kliknięciu na produkt.