Menu

Naklejki na koła motocyklowe

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 227

Naklejki na koła motocyklowe do Najpopularniejszych motocykli

Naklejki na koła motocyklowe wpłyną na wygląd, ale i bezpieczeństwo

Naklejki na koła motocyklowe to szereg naklejek przygotowanych specjalnie po elementy koła motocykla. Dostępne w wielu kolorach i wzorach stickery, czyli naklejki na felgi, a także naklejki na opony i inne elementy koła pozwalają dostosować wygląd felgi lub opony do wyglądu maszyny. W niejednym przypadku, stickery lub naklejki nie tylko urozmaicą wygląd jednośladu, ale zwiększą ochronę danego elementu koła przed czynnikami zewnętrznymi.

Naklejki na felgi motocyklowe prostym urozmaiceniem wyglądu koła

Jednym z elementów, które przez ciemny kolor schładzają styl jednośladu, są felgi motocyklowe. Widać to szczególnie w przypadku felgi do motocykli sportowych i turystycznych, gdzie felgi stawiają głównie na cechy praktyczne. Urozmaiceniem wyglądu felgi jest wówczas nałożenie na rant naklejki na felgi o barwie zbieżnej z kolorystyką motocykla. Łatwe w naniesieniu naklejki na felgi motocyklowe w formie paska zdecydowanie ożywią wygląd felgi i podkreślą go jako element jednośladu.

Obok felgi także naklejki na opony motocyklowe, a nawet na koła zębate

Obok urozmaicenia dla felgi, naklejki na koła motocyklowe są dostępne także jako produkty dla opon, a nawet zębatek. Naklejane w odpowiednich miejscach naklejki na opony motocyklowe, podobnie jak naklejki na felgi wyróżnią jednoślad lub, co najmniej, podkreślą jego markę czy model. Ze względu na położenie i podłoże, naklejki na opony motocyklowe są uodpornione na czynniki zewnętrzne działające na oponę, w tym brud i wilgoć, co w niektórych przypadkach zabezpiecza także samą oponę czy zębatkę.

Jakość i wytrzymałość naklejki na koła motocyklowe kluczowa dla ich funkcji

Odporność na czynniki zewnętrzne oraz łatwość czyszczenia są zresztą standardem w przypadku każdej naklejki na koła motocyklowe. Tylko takie naklejki na felgi czy opony urozmaicą jednoślad na dłuższy czas i nie będą groziły zaburzeniem pracy elementów przy kole. Co do ofert, o ile naklejki na felgi motocyklowe można spotkać w formie prostych pasków, to już te na opony czy zębatki są zwykle zestawami, nierzadko łączącymi różne typy naklejek.

Praktyczne i urozmaicające wygląd naklejki na felgi i opony w Gmoto.pl

U nas znajdziesz naklejki na koła motocyklowe renomowanych producentów. Oferujemy naklejki na felgi motocyklowe w formie pasków lub wraz z aplikatorami, a także naklejki na opony i zębatki z rozmaitymi wzorami. Cechy i parametry naklejki na felgi, opony czy inne elementy koła znajdziesz po kliknięciu na produkt.