Menu

Naklejki ochronne na motocykl

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Wystąpił problem, prosimy spróbować ponownie za chwilę.

Spróbuj ponownie

Naklejki ochronne na motocykl do Najpopularniejszych motocykli

Folie i naklejki ochronne na motocykl dla zabezpieczenia powierzchni

Folie i naklejki ochronne motocyklowe to elementy pozwalające zabezpieczyć powierzchnie i lakier elementów nadwozia motocykli przed rozmaitymi uszkodzeniami. Przydatne zarówno w ruchu miejskim, jak i w terenie, specjalne naklejki i folie do motocykli nie dopuszczają do kontaktu samej powierzchni z przeszkodą. W niejednym przypadku, folie i naklejki do motocykli mogą też urozmaicić wygląd danego elementu motocykla.

Folie i naklejki ochronne na motocykl przydatne w różnych sytuacjach

Mniejsze wymiary motocykli w porównaniu z innymi pojazdami często pozwalają na wprowadzenie motocykla tam, gdzie inny pojazd nie byłby w stanie wjechać. Paradoksalnie, wiele motocykli jest przez to narażonych na zarysowania i uszkodzenia elementów nadwozia znacznie bardziej, niż w przypadku samochodów. Dotyczy to nie tylko motocykli terenowych, ale i typowo miejskich.

Aby uchronić element lub choćby jego lakier przed zarysowaniem czy uszkodzeniem, przydatnym elementem ochronnym są naklejki ochronne motocyklowe. Odpowiednio dobrana i zamocowana naklejka uchroni lakier i powierzchnie elementów nadwozia motocykli, przyjmując na siebie ewentualny kontakt z przeszkodą.

Folie i naklejki ochronne na motocykl typowo praktyczne i urozmaicające wygląd

Naklejki ochronne motocyklowe można podzielić na dwa typy. Pierwszym są folie do elementów motocykli niewpływających na jego wygląd. Typowo praktyczne, grube i dopasowane do elementu folie chronią chociażby osłony półki kierownicy przed zabrudzeniem czy zarysowaniem.

Drugą grupą są natomiast folie do widocznych elementów motocykla. Obok ochrony lakieru, takie naklejki do motocykli można połączyć z urozmaiceniem wyglądu danej części nadwozia, szczególnie, gdy te są standardowo bezbarwne lub jedynym wyróżnikiem jest lakier. Naklejki ochronne motocyklowe pozwalają nadać elementowi wzór lub wzbogacić choćby o logo marki czy modelu jednośladu, a przy tym zwiększyć jego wytrzymałość na uszkodzenia.

Folie i naklejki ochronne na motocykl do różnych elementów w Gmoto.pl

U nas znajdziesz folie i naklejki ochronne na motocykl przygotowane do rozmaitych elementów jednośladów. Oferujemy uniwersalne folie na lakier do samodzielnego przygotowania dla danej powierzchni motocykla, jak również dedykowane folie i naklejki przeznaczone do konkretnych motocykli i ich elementów. Cechy i parametry danej naklejki ochronnej znajdziesz klikając na produkt.