Menu

Dźwignie hamulca CNC

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 160

Dźwignia hamulca i sprzęgła CNC Honda

188,12 zł

Dźwignia hamulca i sprzęgła CNC Honda

            (1)

Dźwignie hamulca CNC do Najpopularniejszych motocykli

Dźwignie CNC do motocykla nie tylko dla lepszej kontroli hamulca

Dźwignie CNC do hamulca to dźwignie przedniego hamulca wykonywane przez obrabiarkę sterowaną numerycznie. Akcesoria tego typu są wytwarzane z większą dokładnością, lżejsze i bardziej wytrzymałe, a także pozwalają urozmaicić ich kształt. Z tych powodów, dźwignie hamulca CNC znajdują zastosowanie nie tylko w motocyklach wyczynowych.

Dźwignie CNC z cechami cenionymi przede wszystkim w sporcie.

Potrzeba zmniejszenia masy przy zachowaniu, a nawet zwiększeniu wytrzymałości i precyzji kształtu elementu pochodzi głównie ze sportu motorowego. To właśnie tam najczęściej widać technologie pozwalające uzyskać te cechy. Jednym z rozwiązań stosowanych już na etapie produkcji jest wytwarzanie elementów z aluminium za pomocą obrabiarki sterowanej numerycznie. Komputerowe sterowanie zapewnia dokładność produkcji i pozwala urozmaicić kształt elementu, czego typowym przykładem są dźwignie hamulca i sprzęgła CNC.

Dzięki obróbce CNC, montowana na kierownicy motocykla dźwignia hamulca przedniego wyraźnie zyskała na wytrzymałości przy jednoczesnym zmniejszeniu masy i nadaniu jej jeszcze bardziej praktycznych kształtów. Łatwiejszy stał się tu nie tylko sam chwyt dźwigni, ale i przystosowanie jej pracy dla indywidualnego komfortu motocyklisty. Możliwość optymalnego umieszczenia elementów regulujących w dźwigni ułatwiło regulację położenia dźwigni i dostosowanie siły nacisku kierowcy do działania hamulca motocykla. W efekcie, jeszcze łatwiej jest kontrolować hamulec nawet w grubych rękawicach motocyklowych.

Dźwignie CNC do hamulca także jako urozmaicenie wyglądu

Obok cech praktycznych, zaletą dokładności przy obróbce CNC są też aspekty czysto wizualne. Dzięki takiej obróbce, dźwignie CNC mają większe pole do działania w kwestii kształtów względem produktów wytwarzanych standardowymi metodami. W efekcie, dźwignie CNC urozmaicają także typowy, drogowy motocykl, nadając tej części pojazdu bardziej atrakcyjny wygląd.

Wysokiej jakości dźwignie CNC do wielu motocykli w Gmoto.pl

U nas znajdziesz dźwignie CNC przedniego hamulca do wielu modeli motocykli. Oferujemy wysokiej jakości akcesoria z aluminium wytwarzane przez cenionych producentów części do motocykli. Cechy i parametry dźwigni są dostępne po kliknięciu na produkt.