check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 15

Przeglądaj według producenta

Żarówki H1 do Najpopularniejszych motocykli

Żarówki H1 o napięciu 12V to podstawowy typ jednowłóknowych żarówek halogenowych stosowanych w lampach przednich. Uniwersalne i często spotykane w samochodach, żarówki H1 są przeznaczone do lamp z wydzielonymi światłami mijania i drogowymi. Popularność żarówek sprawia, że są one dostępne w rozmaitych wersjach i parametrach, przez co przy zakupie należy zwracać szczególną uwagę na ich homologację.

Uniwersalne żarówki H1 to starszy, ale wciąż bardzo popularny typ żarówek halogenowych. Ich jednowłóknowa konstrukcja powoduje, że mogą być stosowane tylko w lampach przednich z oddzielnymi żarówkami do świateł mijania i drogowych. Popularność żarówek sprawia, że są one dostępne w rozmaitych formach, przez co warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych cech, przede wszystkim homologację. Ta, na podstawie spełnienia podstawowych parametrów umożliwia użycie żarówki do jazdy po drogach i eliminuje ryzyko utraty dowodu rejestracyjnego w przypadku kontroli.

Kolejnymi ważnymi cechami są temperatura światła, jasność oraz żywotność. Pierwsza z nich zasadniczo określa kolor światła, dwie kolejne są natomiast często ze sobą związane. Widać do szczególnie w przypadku tańszych żarówek, gdzie wysilone, wykonane z tanich materiałów źródła światła zakończą życie dużo szybciej, niż w większości droższych odpowiedników. Osobną kwestią są cechy upodabniające żarówkę H1 do lampy ksenonowej. Szczególnie tu warto patrzeć na homologację i temperaturę światła, gdyż za cenę wyglądu lampy ksenonowej często otrzymujemy produkt nie tylko niespełniający norm, ale i po prostu słaby.

W naszej ofercie dostępna jest gama wysokiej jakości żarówek H1 o napięciu 12V. Oferujemy żarówki standardowe i urozmaicone, z wyraźnie oznaczoną homologacją do użycia w ruchu drogowym. Cechy i konkretne parametry żarówek są dostępne po kliknięciu na produkt.