Menu

Żarówki HS1

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Nie udało się dopasować żadnego produktu

Żarówki HS1 do Najpopularniejszych motocykli

Żarówki HS1 o napięciu 12V to typ dwuwłóknowej żarówki halogenowej przygotowanej specjalnie do użycia w motocyklach. Dzięki zmniejszonej mocy, żarówki HS1 można wykorzystać w pojazdach o niskiej ilości gromadzonej energii. Obecność dwóch włókien kieruje żarówki HS1 do lamp zajmujących niewielką przestrzeń, jednak w razie uszkodzenia nawet jednego z włókien wymaga wymiany żarówki na nową.

W odróżnieniu od uniwersalnych żarówek H4, żarówki HS1 są dedykowane specjalnie do motocykli. Przyczyną jest tu przede wszystkim moc 35W, która pozwala wykorzystać ją nawet w jednośladach nieposiadających silnego źródła energii elektrycznej. Ponadto, żarówki HS1 są dwuwłóknowe, przez co do lampy przedniej wystarczy jedna żarówka. Z drugiej strony, zastosowanie dwóch włókien w żarówce wymaga wymiany żarówki nawet w przypadku uszkodzenia tylko jednego z nich. Żarówki HS1 nierzadko stosują nowoczesne technologie znane z żarówek H7, przez co na rynku można spotkać żarówki HS1 w szerokim zakresie cenowym. Należy jednak zwrócić uwagę na tanie zamienniki, które często imitując droższe typy, nawet ksenonowe, mają krótką żywotność, a nawet mogą nie posiadać homologacji.

W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości żarówki HS1 możliwe do wykorzystania w wielu motocyklach i skuterach. Oferujemy żarówki renomowanych producentów, na czele z firmą Osram. Cechy i parametry danej żarówki są dostępne po kliknięciu na produkt.