Menu

Pozostałe części linek

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 278

Tulejka pręta hamulca

5,99 zł

Tulejka pręta hamulca

            (21)

Końcówka linki - awaryjna 5mm 2 typ

4,92 zł

Końcówka linki - awaryjna 5mm 2 typ

            (2)

Końcówka awaryjna linki 8 mm 3 typ

3,49 zł

Końcówka awaryjna linki 8 mm 3 typ

            (1)

Pozostałe części linek do Najpopularniejszych motocykli

Części linek to grupa elementów bezpośrednio związanych z pracą linki w motocyklu. Z ich pomocą, trzon linki jest odpowiednio połączony z mechanizmami motocykla i chroniony przed czynnikami zewnętrznymi, co pozwala wykorzystać podstawowe cechy linki.

Pod pojęciem linki, na rynku obecny jest najczęściej komplet elementów związanych z jej poprawną pracą. Prócz samej metalowej linki, są to więc także jej końcówki i zaczepy, pancerz czy mechanizm regulacji.

Wszystkie te elementy można nabyć nie tylko jako gotowy komplet czy zestaw naprawczy, ale też jako oddzielne produkty. Przydają się one, gdy uszkodzeniu ulegnie nie cały układ linki, ale tylko jego pojedynczy element, na przykład końcówka. Są one warte zakupu również jako części zapasowe, dzięki którym linkę można szybko przywrócić do pierwotnego stanu bez potrzeby jej całościowej wymiany.

W naszej ofercie dostępne są części linek wykorzystywanych w wielu modelach motocykli. Oferujemy rozmaite części związane z linkami, od końcówek i zaczepów, po śruby regulacyjne. Cechy i parametry danego elementu są dostępne po kliknięciu na konkretny produkt.