Menu

Kierownice motocyklowe Cross/Enduro

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 1102

Kierownica Enduro Cross ATV srebrna

75,00 zł

Kierownica Enduro Cross ATV srebrna

            (3)

Kierownica Renthal 971 7/8 cala 22mm MX RC czarna

426,51 zł

Kierownica Renthal 971 7/8 cala 22mm MX RC czarna

            (1)

Kierownica Taper MX Accel 28,6mm wysoka złota

209,90 zł

Kierownica Taper MX Accel 28,6mm wysoka złota

            (1)

Kierownice motocyklowe Cross/Enduro do Najpopularniejszych motocykli

Kierownica cross enduro do zadań specjalnych w terenie

Kierownica motocyklowa enduro i cross to kierownica przygotowana specjalnie do jazdy motocyklami terenowymi. Kierownica enduro cross należy do produktów wyjątkowo lekkich i wytrzymałych, a także umożliwia łatwy montaż dodatkowych elementów ochronnych i akcesoriów na kierownicy motocykla. Tak, jak każda, uszkodzona kierownica cross enduro poważnie wpływa na bezpieczeństwo motocyklisty.

Kierownica motocyklowa cross enduro dla niskiej masy

W przypadku motocykli cross enduro, duże znaczenie ma ich masa. Wiele elementów jest tu wyjątkowo lekkich, wykonanych z nietypowych stopów czy tworzyw. Dobrym tego przykładem jest kierownica cross enduro. Dzięki wykonaniu kierownicy z materiałów typu aluminium i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii produkcji, kierownice motocyklowe cross enduro są niekiedy nawet o kilkadziesiąt procent lżejsze od swoich typowych odpowiedników.

Motocyklowa kierownica cross enduro wyróżnia się także konstrukcją

Obok masy, kierownica enduro i cross wyróżnia się też konstrukcją. Dzięki niej, na kierownicy łatwo zamontować dodatkowe elementy, czy to ochronne, czy też ułatwiające jazdę w terenie. Kierownice cross enduro są często wyposażone w poprzeczki zwiększające sztywność i wytrzymałość na uszkodzenia. Poprzeczka nie tylko zwiększa jej sztywność, ale i pozwala urozmaicić kierownicę i przez to wygląd całego jednośladu.

Rozmaite kierownice motocyklowe cross enduro w Gmoto.pl

U nas znajdziesz kierownice cross i enduro do wielu modeli motocykli terenowych. Oferujemy wysokiej jakości kierownice motocyklowe cross i enduro cenionych producentów w tym Stage6 czy LSL. Cechy i parametry kierownicy znajdziesz po kliknięciu na produkt.