Menu

Sklep Acerbis

Odzież, osłona i torba Acerbis idealna na motocross

Znany producent sprzętu i odzieży sportowej związany także ze sportem motocyklowym. Oparcie na nim gwarantuje jakość i wytrzymałość, a przy tym dopasowanie i styl idealny dla fanów enduro i cross. Świetna ochrona zarówno dla motocyklisty, jak i jego maszyny. Poznaj produkty Acerbis w Gmoto.pl

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 1900
Nakolanniki Acerbis Gorilla

638,44 zł

Nakolanniki Acerbis Gorilla

   (2)
-15% Handbary Acerbis MX Uniko listki czarne

131,75 zł

155,00 zł

Handbary Acerbis MX Uniko listki czarne

   (1)

Więcej o Acerbis

Utworzony w 1973 włoski Acerbis jest znany z produkcji wysokiej jakości sprzętu i odzieży sportowej. Częścią jej oferty są produkty przygotowane dla motocykli i ich miłośników, a szczególnie fanów motocrossu i jazdy terenowej. Współpracując przez lata z rozmaitymi producentami motocykli i organizatorami imprez sportowych, Acerbis stworzyła szeroką gamę produktów chroniących motocyklistę i jego sprzęt przed najróżniejszymi niebezpieczeństwami mogącymi go dopaść podczas rywalizacji.

W części skierowanej dla samego motocyklisty widnieją dopracowane kaski, gogle i odzież motocyklowa. Od bielizny czy kominiarek, po kurtki z ochraniaczami, buty i rękawice, Acerbis dostarcza fanowi jednośladów komplet świetnego wyposażenia niezbędnego do bezpiecznej wyczynowej jazdy terenowej. Nie bez powodu, właśnie ta marka widnieje na strojach wielu znanych motocrossowców.

Acerbis to także sprzęt przygotowany pod maszynę. Wytrzymałe, a przy tym proste w montażu osłony tarczy hamulcowej, tłumika, czy pod silnik zapewnią ochronę kluczowych elementów jednośladu, a handbary i specjalne lusterka pomogą motocykliście w rywalizacji z torem i przeciwnikami. Włoska marka oferuje też ciekawe torby i sakwy przygotowane specjalnie do motocykli enduro i cross, które wraz z plecakami pozwolą na transport najpotrzebniejszego bagażu.

Wysokiej jakości motocyklowa odzież, osłona czy plecak Acerbis Gmoto.pl

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów Acerbis dla motocyklisty i jego sprzętu. Oferujemy wysokiej jakości kaski, odzież, zbroje, ochraniacze i inne akcesoria przygotowane w oparciu o motosport, a także szereg osłon, torb i innych elementów stworzonych specjalnie do montażu w motocyklach enduro i cross. Cechy i parametry danego produktu znajdziesz po kliknięciu na daną pozycję.</p>