Menu

Skuter śnieżny

Lubisz poszaleć w śniegu? My też! Przygotowaliśmy ofertę części, odzieży i akcesoriów, dzięki której żadne warunki nie będą dla Ciebie wyzwaniem.

Najpopularniejsze produkty

Lubisz poszaleć na skuterze śnieżnym? Nie zapomnij o swoim bezpieczeństwie! Kask na skuter śnieżny ochroni twoją głowę podczas upadku lub kolizji z naturą, a także podniesie komfort jazdy. Modele wyposażone w kołnierz ochronny i specjalną szybę ograniczającą parowanie, to zdecydowanie must have w trakcie jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych. Zobacz naszą ofertę kasków na skuter śnieżny (mamy skorupy m.in. od Leatt, Fox i Airoh), wybierz ulubiony model i oddaj się białemu szaleństwu!

Ubrania zimowe

Ubrania zimowe na skuter śnieżny odmienią twoje wrażenia z szaleństw po śniegu. Specjalnie zaprojektowane kurtki, spodnie i kombinezony zimowe podniosą komfort termiczny i ograniczą dostawanie się śniegu lub deszczu do wewnętrznych warstw garderoby. Nowoczesne membrany, przedłużane rękawy, ściągacze i wypinane ocieplenia sprawdzają się nawet w najniższych temperaturach. Zobacz naszą ofertę ubrań zimowych na skuter śnieżny i poszalej w śniegu wygodnie jak nigdy dotąd!

Gogle na skuter śnieżny zapewnią ci odpowiednią ochronę oczu, dobrą widoczność i prawidłowy komfort termiczny. W końcu nikt, kto lubi poszaleć na śniegu, nie będzie miał ochoty mrużyć oczu podczas jazdy w pięknych okolicznościach przyrody. W naszej ofercie znajdziesz gogle na skuter śnieżny m.in. od Leatt, Just1, Leoshi, Progrip i Thor. Krótko mówiąc, sama śmietanka producentów tego typu akcesoriów. Wybierz swój ulubiony model, odpal skuter i ruszaj na swoją ulubioną trasę!

Ochraniacze na skuter śnieżny to najprostszy sposób, żeby wyjść cało z każdego upadku podczas szaleństw w białym puchu. Łokcie, szyja, kolana, klatka piersiowa, plecy czy kość ogonowa to tylko niektóre części twojego ciała, które podziękują ci za inwestycje w wysokiej jakości ochraniacze. Przygotowaliśmy dla ciebie rozbudowaną ofertę ochraniaczy na skuter śnieżny od topowych producentów. Leatt, Pod, Progrip, Polisport i Thor to dopiero początek. Skompletuj zestaw ochraniaczy, wybierz miejsce z najlepszym puchem i oddaj się białemu szaleństwu!

Plecak na skuter śnieżny to zdecydowanie must have, jeśli ruszasz w dłuższą trasę lub planujesz spędzić kilka godzin na zabawie w białym puchu. Schowasz do niego zapasowe rękawiczki, termos z rozgrzewającą herbatą, przekąski i zestaw podstawowych narzędzi, czyli rzeczy, które zawsze warto mieć pod ręką podczas szaleństw na skuterze śnieżnym. W naszej ofercie znajdziesz plecaki na skuter śnieżny m.in. od Thor, Oxford, Rebelhorn, Shad i SW-Motech. Wybierz najlepszy model plecaka i ruszaj w trasę. Mamy nadzieję, że na długo ją zapamiętasz!

Akcesoria do skuterów śnieżnych pozwolą ci zarówno podnieść komfort jazdy (m.in. osłony i ocieplacze dłoni/handbary, maty podgrzewające na kanapę, szyby ochronne i uchwyty pasażera), jak i przechowywanie maszyny podczas letniego postoju (m.in. pokrowce na skuter śnieżny). Jeśli wybierasz się na dłuższą trasę lub lubisz mieć przy sobie rzeczy, które niekoniecznie zmieszczą się do plecaka, warto wyposażyć swój skuter śnieżny również w wodoodporne torby i inne akcesoria bagażowe. Zobacz naszą ofertę akcesoriów do skuterów śnieżnych i daj się ponieść przygodzie!

Bielizna termoaktywna

Podczas jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych każda warstwa odzieży odgrywa ważną rolę. Niska temperatura, intensywne opady śniegu i porywisty wiatr to tylko niektóre zjawiska, którym będziesz musiał sprostać za kierownicą skutera śnieżnego. Bielizna termoaktywna zapewni ci ciepło, regulację temperatury ciała i skuteczne odprowadzanie potu na zewnątrz, co przełoży się na komfort jazdy. Co więcej, bezszwowa budowa i nowoczesne materiały zminimalizują ryzyko powstania otarć i brzydkich zapachów. Zobacz naszą ofertę bielizny termoaktywnej na skuter śnieżny od renomowanych producentów (m.in. Adrenaline, Brubeck, RL i Leoshi) i staw czoło zimie!

Dynamiczne przyspieszenie, maksymalna prędkość i ostre pokonywanie zakrętów. Jeśli właśnie to lubisz w jeździe skuterem śnieżnym, to powinieneś utrzymywać go w nienagannym stanie technicznym. Przygotowaliśmy dla ciebie rozbudowaną ofertę części (m.in. gąsienice, filtry oleju, rozruszniki, wały korbowe i elementy instalacji elektrycznych), dzięki którym przeprowadzisz każdą naprawę i serwis swojej maszyny. Zobacz, co dla ciebie mamy, skompletuj zamówienie i ruszaj na swoją ulubioną trasę. Adrenalina już tam na ciebie czeka!