Uszczelniacze przedniego zawieszenia

Filtruj

-

Niestety, nie udało się dopasować żadnych produktów.

Prawdopodobnie w tej kategorii nie znajdują się części pasujące do wybranego motocykla.

Spróbuj zmienić kryteria wyszukiwania, np. cenę lub producenta.

Uszczelniacze lagi - przedniego zawieszenia w motocyklu

Uszczelniacze przedniego zawieszenia czyli do tzw. lag to jedne z wielu drobnych i tanich elementów, których obecność jest niezbędna do prawidłowej pracy motocykla. W przypadku zawieszenia, uszczelniacze pozwalają utrzymać odpowiednie ciśnienie oleju w amortyzatorze, a także ochronić go przed dostaniem się nieczystości z zewnątrz. By to uzyskać, potrzebny jest tu jednak nie tylko dobór, ale i odpowiednia instalacja uszczelek.

Nie tylko w przypadku typowego amortyzatora, zasada jego działania opiera się na... jego szczelności. Tej nie są w stanie zapewnić same elementy metalowe, między którymi dochodziłoby do zbyt dużego tarcia, dlatego niezbędne są tu odpowiednio elastyczne uszczelnienia. Te dzielą się na dwie grupy, z których pierwsze, wewnętrzne, mają za zadanie nie dopuścić do wycieku płynu poza układ.

Opuszczenie układu spowodowałoby nie tylko pogorszenie właściwości samych amortyzatorów, ale i zaolejenie tarcz hamulcowych czy opony przedniego koła, co mogłoby mieć katastrofalne skutki podczas jazdy motocyklem. Zewnętrzne uszczelnienia dopełniają pracę wewnętrznych, przy czym ich zadaniem jest również ochrona układu przed zabrudzeniami.

Te drobne, pyłki itd. mogą zmienić parametry płynu, pogarszając jego jakość, natomiast grubsze niszczą powierzchnie lag. Najlepszym sposobem na utrzymanie amortyzatorów w dobrym stanie jest regularna wymiana uszczelniaczy, przynajmniej przy każdej wymianie płynu.

W naszej ofercie dostępne są uszczelniacze przedniego zawieszenia do wielu modeli motocykli. Oferujemy uszczelnienia zewnętrzne i wewnętrzne oraz komplety uszczelnień, podzielone przede wszystkim według parametrów uszczelnień. Modele motocykli, do których pasuje dane uszczelnienie, dostępne są po wejściu na konkretny produkt.

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe