Menu

Dwuczęściowe kombinezony skórzane

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 39

Wadą jednoczęściowych kombinezonów motocyklowych jest trudność w ich zdejmowaniu. Jeśli więc nie jesteś bywalcem torów wyścigowych, dobrym wyborem będzie kombinezon dwuczęściowy. Bliższe typowym kurtkom i spodniom, kombinezony dwuczęściowe zapewnią większą swobodę działania na postojach, a jednocześnie wciąż dadzą ci cechy, które normalnie spotkasz tylko w kombinezonach jednoczęściowych.

Jakie plusy ma kombinezon motocyklowy dwuczęściowy

Podobnie, jak w przypadku kombinezonów jednoczęściowych, najbardziej popularny na rynku jest dwuczęściowy kombinezon na motocykl skórzany, w którym kurtka jest łączona ze spodniami za pomocą specjalnego suwaka. Jest to dużo wygodniejsze dla uprawiających motocyklową turystykę. Kurtkę zawsze możesz schować do plecaka lub kufra. Kombinezony dwuczęściowe są też często wyposażone w dodatkowe kieszenie, w których skryjesz podręczne drobiazgi.

Jednocześnie, kombinezon dwuczęściowy motocyklowy jest wykonany z miękkiej, wysokiej jakości skóry, która nie ulega łatwo wycieraniu i pękaniu. Jest także odpowiednio wzmacniany, a w wielu przypadkach wyposażony w garby i slajdery. Komplet nie będzie obcierał, krępował ruchów i zapewni niezrównaną wygodę podczas jazdy. Problemem będzie tu w praktyce jedynie deszcz, który jednak jest zmorą dla większości kombinezonów, także jednoczęściowych.

Dobry dwuczęściowy skórzany kombinezon motocyklowy w ofercie Gmoto.pl

W naszym sklepie znajdziesz gamę dwuczęściowych skórzanych kombinezonów o stylistyce stonowanej, jak i o bardziej krzykliwych barwach. Oferujemy kombinezony dla pań i panów w wielu rozmiarach, dzięki czemu razem ze swoją drugą połową dobierzcie komplety podobne lub uzupełniające się kolorystycznie.