check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Pasy transportowe do motocykla

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 216
Pas transportowy JMP 25 mm/ 3 m z zamkiem zaciskowym
Pasy do transportu motocykla 6ON tylne koło
Pasek mocujący 40 x 1,8 cm - 89315
Uchwyt transportowy Ciro chrom - 66000

327,43 zł

dostawa 0 zł

Uchwyt transportowy Ciro chrom - 66000

Uchwyt transportowy Ciro czarny - 66101
Uchwyt transportowy Ciro chrom - 66100

327,43 zł

dostawa 0 zł

Uchwyt transportowy Ciro chrom - 66100

Uchwyt transportowy Ciro czarny - 66001
Pasy transportowe UTV Moose Utility  - 3920-0494

Przeglądaj według producenta

Pasy transportowe do motocykla niezbędne do bezpiecznego transportu

Pasy transportowe do motocykla to akcesoria motocyklowe przygotowane do bezpiecznego transportu motocykla. Wykorzystując odpowiednie pasy transportowe motocykl można łatwo umieścić na lawecie czy rampie, zabezpieczyć jego pozycję i nie dopuścić do ruchu podczas transportu. Wytrzymałe pasy do transportu motocykla można wykorzystywać nawet w przypadku dużych i ciężkich jednośladów.

Pas transportowy sprawdza się jako element utrzymujący motocykl w pionie

Ze względu na konstrukcję motocykla, jego transport zwykle wymaga utrzymania pojazdu w pionie. Nawet w przypadku lekkich jednośladów, przedmioty zabezpieczające ruch jednośladu podczas postoju takie, jak stojaki nie spełnią tu funkcji, a często grożą uszkodzeniem zawieszenia czy koła. O wiele lepszym, a przy tym prostym rozwiązaniem jest tu pas transportowy łączony z podstawą, płytą czy lawetą. Odpowiednio zahaczone pasy do transportu motocykla zapobiegają przewróceniu się pojazdu i wzmacniają blokadę ruchu wzdłuż osi.

Pasy do transportu motocykla w wielu formach i o różnych parametrach

Jako pasy transportowe do motocykli, pasy mocujące pojazd są dostępne w rozmaitych formach. Obok najprostszych wersji, można tu znaleźć złożony pas transportowy przygotowany do montażu przy danym elemencie jednośladu, koła czy kierownicy. Pasy transportowe z napinaczem różnią się też dopuszczalnym obciążeniem, uchwytami i napinaczami. Te parametry należy uwzględnić szczególnie w przypadku transportu ciężkich motocykli, gdzie typowe pasy transportowe mogą nie wytrzymać sił związanych z masą motocykla.

Wytrzymałe pasy transportowe motocyklowe w Gmoto.pl

U nas znajdziesz wytrzymałe pasy transportowe do motocykla przygotowane specjalnie jako pasy mocujące do transportu jednośladów. Oferujemy pasy i taśmy osobne oraz wyposażone w odpowiednie karabinki, haki i napinacze. Cechy i parametry pasów, w tym maksymalną masę transportowanego elementu, znajdziesz klikając na produkt.