Menu

Lakiery i spraye żaroodporne

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 8

Spray żaroodporny do lakierowania gorących elementów

Lakier żaroodporny to lakier przygotowany do użycia przy elementach osiągających wyjątkowo wysokie temperatury. Oferowany najczęściej jako spray wysokotemperaturowy, lakier żaroodporny do motocykla często łączy funkcję ochronną z możliwością urozmaicenia wyglądu jednośladu. Ze względu na właściwości, lakier wysokotemperaturowy stosowany jest przede wszystkim do elementów silnika i wydechu motocykla.

Lakier wysokotemperaturowy najczęściej czarny lub srebrny

Elementy motocykla narażone na bardzo wysokie temperatury zwykle nie są urozmaicone kolorystycznie. Lakier żaroodporny jest tu wykorzystywany głównie do ujednolicenia koloru elementu na całej długości i zakrycia ewentualnych modyfikacji. W efekcie, typowy spray wysokotemperaturowy ma barwę czarną lub srebrną. Dużo ważniejsze jest to, przy jakich temperaturach spray żaroodporny do motocykla zachowuje właściwości. To głównie ta cecha decyduje, jaki lakier wysokotemperaturowy będzie wykorzystany.

Lakier żaroodporny na poziomie nawet 1000 stopni Celsjusza

Ze względu na swój skład chemiczny, spray żaroodporny do motocykla może utrzymać swoje właściwości nawet przy temperaturach rzędu 1000 stopni Celsjusza. Nie każdy element motocykla wymaga jednak tak wysokiej odporności. Z tego względu, lakiery żaroodporne są też dostępne w wersjach chroniących do 700, 400, a nawet 300 stopni Celsjusza. Obok temperatury, spray żaroodporny wymaga też odpowiedniej aplikacji. Źle nałożony szybko straci swoje właściwości, a dodatkowo narazi na uszkodzenie chroniony element.

Spraye żaroodporne o różnych poziomach ochrony w Gmoto.pl

U nas znajdziesz lakiery wysokotemperaturowe w sprayu cenionych producentów m.in. firm Dupli-Color czy Motip. Oferujemy spraye wysokotemperaturowe czarne i srebrne do elementów metalowych, plastikowych i innych o różnych poziomach maksymalnej temperatury ochrony. Cechy i parametry danego lakieru w sprayu znajdziesz po kliknięciu na produkt.