Rękawice na chopper

Rękawiczki inne niż dedykowane ujeżdżaniu chopperów lub cruiserów często darzone są pewną antypatią wśród braci motocyklowej pyrkającej na wolnoobrotowych monstrach. Należy pamiętać, że podczas jazdy nie liczy się tylko świetny wygląd, ale również bezpieczeństwo. Czy można połączyć jedno z drugim? Oczywiście, że tak. Rękawiczki motocyklowe zapewniają nam nie tylko ochronę w przypadku potencjalnego szlifu, ale również chronią przed wiatrem, niską temperatur... czytaj dalej
Producent
Przedział cenowy
Rękawice termoaktywne Brubeck czarne

ID produktu: 107386

Rękawice termoaktywne Brubeck czarne

39.99 PLN

Rękawiczki bez palców skóra

ID produktu: 83076

Rękawiczki bez palców skóra

33.00 PLN

Rękawice skórzane Rebelhorn Rascal black

ID produktu: 108736

Rękawice skórzane Rebelhorn Rascal black

49.00 PLN

Rękawice Buse Chopper czarne

ID produktu: 94709

Rękawice Buse Chopper czarne

61.00 PLN

Rękawice Buse Cruiser czarne

ID produktu: 94728

Rękawice Buse Cruiser czarne

71.00 PLN

Rękawice skórzane Rebelhorn Route black

ID produktu: 108896

Rękawice skórzane Rebelhorn Route black

149.00 PLN

Rękawiczki na chopper – warto je mieć nie tylko od parady

Rękawiczki inne niż dedykowane ujeżdżaniu chopperów lub cruiserów często darzone są pewną antypatią wśród braci motocyklowej pyrkającej na wolnoobrotowych monstrach. Należy pamiętać, że podczas jazdy nie liczy się tylko świetny wygląd, ale również bezpieczeństwo. Czy można połączyć jedno z drugim? Oczywiście, że tak.

Rękawiczki motocyklowe zapewniają nam nie tylko ochronę w przypadku potencjalnego szlifu, ale również chronią przed wiatrem, niską temperaturą i innymi czynnikami zabójczymi dla naszych stawów i kości. Przecież przemrożenie dłoni to nic przyjemnego, prawda?

W tej kategorii znajdziesz rękawiczki głównie reprezentacyjne, które nie zapewnią Ci specjalnej ochrony zarówno przed czynnikami atmosferycznymi, jak i podczas szlifu. Doskonale jednak nadadzą się w przypadku pokazów, zlotów, a także do jazdy na krótkie dystanse.

W porze letniej zwykle dominują rękawiczki bez palców. Są to zwykle najtańsze i najbardziej popularne modele. Zakładając je, warto założyć dodatkową parę rękawiczek termoaktywnych, które zapewnią odpowiednią ochronę przed wiatrem, a także zadbają o prawidłową termoregulację dłoni.

Jeżeli liczysz się ze swoim bezpieczeństwem, warto wybrać pełne skórzane rękawiczki łączące styl oraz bezpieczeństwo. W tej kategorii znajdziesz modele ze wszytymi ochraniaczami na kostki, wzmocnionymi szwami i grubą podpinką zapewniającą ochronę przy uderzeniach.

Rękawiczki na chopper lub cruiser – jaką skórę wybrać?

Najpopularniejsza jest skóra bydlęca, zapewniająca odpowiednie właściwości chroniące ciało w przypadku uderzeń i tarcia. Poza tym odpowiednio garbowana i zakonserwowana skóra bydlęca doskonale sprawdza się w przypadku, gdy mamy ograniczony budżet i zależy nam na możliwie najlepszej ochronie.

Droższym wariantem jest skóra z kangura. Takie rękawiczki będą o wiele delikatniejsze w dotyku, cieńsze i zdecydowanie mocniejsze. Kangurza skóra doskonale chroni przed wiatrem i wodą, ponieważ nie posiada ani jednego pora (Kangur realizuje termoregulację przez język). Niestety w parze z lepszymi parametrami idzie również wyższa cena.

ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
infolinia czynna:
Poniedziałek - Piątek
9:00 - 19:00


Napisz wiadomośćMapa dojazduDane kontaktowe