Menu

Buty motocyklowe turystyczne

Producent

Rozmiar

Płeć

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 247

Buty motocyklowe Rebelhorn Scout czarne

529,00 zł

Buty motocyklowe Rebelhorn Scout czarne

            (3)

Buty motocyklowe Rebelhorn Rio czarne

419,00 zł

Buty motocyklowe Rebelhorn Rio czarne

            (5)

Buty motocyklowe Shima Strato

649,99 zł

Buty motocyklowe Shima Strato

            (1)

Buty motocyklowe Rebelhorn Trip St czarne

549,00 zł

Buty motocyklowe Rebelhorn Trip St czarne

            (2)

Buty motocyklowe Gaerne G-Durban AquaTech

679,00 zł

Buty motocyklowe Gaerne G-Durban AquaTech

            (2)

-30% Buty kowbojki motocyklowe Daytona Urban Gore-Tex 41

871,51 zł

1 245,01 zł

Buty kowbojki motocyklowe Daytona Urban Gore-Tex 41

            (1)

Buty motocyklowe Gaerne G-Evolution Five czarne

599,00 zł

Buty motocyklowe Gaerne G-Evolution Five czarne

            (1)

Artykuły z bloga

Buty na motocykl turystyczny do bezpiecznej i komfortowej podróży jednośladem

Turystyczne buty motocyklowe to obuwie motocyklowe przygotowane specjalnie do długich podróży jednośladem. Buty na motocykl turystyczny skutecznie chronią przed wiatrem i wilgocią, zapewniają optymalną wentylację i dają niezrównany komfort jazdy. Przy wszystkich tych cechach, buty na motor turystyczny należą do najbezpieczniejszej ochrony stóp i nóg podczas jazdy motocyklem.

Turystyczne buty motocyklowe wyraźnie stawiają na komfort jazdy

Dobre obuwie motocyklowe są przede wszystkim bezpieczne. W przypadku butów na motocykl sportowy czy enduro, komfort jazdy nie jest priorytetem. Co innego jednak, gdy mowa o buty na motocykl szosowo-turystyczny. Tu komfort jazdy zyskuje na znaczeniu, także dla bezpieczeństwa. Po dłuższej podróży, zmęczone i obolałe stopy mogą bardzo negatywnie wpłynąć na sprawną kontrolę motocykla.

Buty na motocykl turystyczny należą przez to do najbardziej komfortowego obuwia motocyklowego. Niska masa, dopasowana konstrukcja oraz szereg wyjmowanych i wymiennych wkładek sprawiają, że wykorzystując buty turystyczne, stopa nie daje oznak zmęczenia nawet po wielogodzinnej podróży. Co więcej, buty tego typu są też lepiej przygotowane do chodzenia, co zdarza się często podczas podróży typowo turystycznej.

Buty na motor turystyczny zapewniają bezpieczeństwo w najróżniejszy sposób

Buty motocyklowe turystyczne zapewniają komfort i bezpieczeństwo motocyklistów także przez ochronę przed czynnikami pogodowymi. A takich podczas podróży może być wiele. Szczególnie ważna jest przez to membrana typu Gore tex czy Hipora. Połączona z nimi skóra naturalna lub syntetyczna oraz szczelne zapięcie na rzep i zamek sprawiają, że buty motocyklowe turystyczne zapewniają efektywną wentylację i odprowadzenie wilgoci ze stóp, a przy tym wodoodporność i izolację termiczną.

Pod kątem tradycyjnego bezpieczeństwa, buty na motocykl turystyczny to cały szereg protektorów, w tym protektory kostek. Dzięki nim buty motocyklowe turystyczne usztywniają i chronią kostki, piszczele i palce. Buty na motor turystyczny to w końcu trwałe i szybkie zapięcia i zamki, odpowiednio chronione przed uszkodzeniem podczas podróży.

Buty na motocykl szosowo-turystyczny cenionych producentów w Gmoto.pl

U nas znajdziesz buty na motocykl turystyczny w wielu rozmiarach i szerokim zakresie cenowym. Oferujemy wygodne i bezpieczne buty turystyczne renomowanych producentów, w tym SIDI, Gaerne, Buse czy Rebelhorn. Cechy i parametry danych butów znajdziesz po kliknięciu na produkt. Jeśli masz problem w wyborze obuwia, skorzystaj z naszej porady. Nasi eksperci pomogą ci wybrać najlepsze buty na motor turystyczny dla ciebie.