Menu

Buty motocyklowe adventure

Producent

Rozmiar

Płeć

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 0

Nie udało się dopasować żadnego produktu

Wybierasz się na motocyklową wyprawę po bezdrożach? Wybierz buty typu adventure!

W tej kategorii znajdziesz buty na motocykl typu Adventure lub Quada (ATV), zwane powszechnie butami turystycznymi, wykorzystywanymi podczas jazdy po bezdrożach. Jest to jedno z najwygodniejszych obuwi, jakie można spotkać na rynku. Buty teo typu znacząco poprawiaja komfort przemierzania dalekich tras i szlaków w terenie – zarówno lżejszym, jak i nieco cięższym. Bez takiego obuwia w terenie możesz cierpieć na brak pewności w prowadzeniu pojazdu.

Takie buty na motocykl lub quada (ATV) zapewniają doskonałą ochronę przed wiatrem, wodą, niskimi temperaturami oraz innymi niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi i pogodowymi. Z racji swojej konstrukcji oraz przeznaczenia, buty typu adventure to jedno z najbardziej unwiersalnych obuwi motocyklowych, zapewniających doskonałą ochronę i wygodę.

Buty motocyklowe adventure - szeroka oferta

Sklep Gmoto oferuje zarówno bardziej szosowe modele, jak i dedykowane do nieco cięższego terenu. Buty motocyklowe adventure doskonale sprawdzą się do jazdy enduro, turystycznej oraz dualowej. Produkty znajdujące się w naszym asortymencie wytworzone zostały z najwyższej jakości skóry naturalnej i syntetycznej, odpornej na działanie wody.

Nasze buty adventure motocyklowe są wyposażone w szereg zabezpieczeń chroniących stopy, kostki oraz piszczele przed odpryskami spod kół oraz przed obrażeniami spowodowanymi szlifem. Większość modeli posiada protektory części goleniowej, górne uszczelnienie buta, wzmocnienia w okolicach szwów, pięt, wzmocnienia w miejscu zmiany biegów, czy podeszwy odporne na olej, benzynę i inne substancje chemiczne.

Proponowane przez nas obuwie oparte jest wyłącznie na najlepszych membranach stosowanych w topowych produktach. Znajdziesz tu buty zarówno z legendarną membraną Gore-Tex, jak i AquaTech, czy Hipora. Im bardziej wymagająca przygoda w terenie Cię czeka tym lepszych butów potrzebujesz by cieszyć się z jazdy motocyklem lub quadem. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!