Motocykle Husqvarna

Top 10 modeli Husqvarna

Charakterystyka marki

Na południu Szwecji, w mieście o wdzięcznej nazwie Husqvarna znajduje się kolebka motoryzacji i zarazem, legendarne miejsce powstania jednego z najbardziej cenionych i popularnych koncernów motoryzacyjnych w Europie. Dawniej, miasto to było nie bardziej znane niż inne, okoliczne miejscowości i niewiele wskazywało na to, by sytuacja ta miała się pewnego dnia zmienić.

Początkowe karty historii, miasto Husqvarna zapełniło służbą Jego Królewskiej Mości, pełniąc rolę fabrykę broni od roku 1689. Rok ten, przyniósł miastu zainteresowanie otoczenia i ukazał nie odkryty dotąd potencjał. Gdy nastały czasy spokojniejsze, produkcja broni została zamieniona na znacznie bardziej pokojowe rozwiązania; w szwedzkim Husqvarna powstał pierwszy nowoczesny rower, który został zmotoryzowany. Mimo, że rok 1903 był zaledwie ciszą przed zbliżającą się burzą, zapisał się on jako czas przemian i innowacji, które później, ulegały stopniowemu rozwojowi.

Jako jedna z nielicznych firm, które zdołały wykonywać swoje zadania nieprzerwanie, mimo perturbacji na arenie międzynarodowej, Husqvarna już wkrótce, z nieznanego przedsiębiorstwa przeobraziło się w najprawdziwszą legendę świata motoryzacji.  

Pierwszy smak absolutnego zwycięstwa nadszedł, gdy na ulicach szwedzkich miast zaczęły pojawiać się kolejne modele maszyn noszących logo dużej litery H w koronie. Szturmem Husqvarna zdobyło jednak Europę nieco później, stając się jednym z czołowych producentów motocykli zupełnie nowej generacji, które okrzyknięte zostały mianem Moto-Cross. Od tej chwili, znaczenie szwedzkiej firmy utrzymywało wysoki, przyzwoity poziom, dzięki czemu Husqvarna pozyskała grono stałych klientów oraz zdołała wyrobić godną markę.

Marka ta, wykreowana została poprzez profesjonalne podejście do fazy projektu i gotowość wdrążania innowacyjnych, zaskakujących nierzadko rozwiązań i pozostała równie otwarta i energiczna, także i do dziś. Husqvarna bynajmniej nie zwolniła swojego biegu; to właśnie ona, jako jedna z pierwszych marek moto wprowadziła silnik dwusuwowy.

Wszystkie modele Husqvarna

Poniżej znajduje się lista modeli Husqvarna do których posiadamy części motocyklowe w swojej ofercie.

C
E
F
N
Q
S
T
V
W
Darmowa dostawa
darmowa dostawa
przy zakupach powyżej 350 zł
Darmowy zwrot
darmowy zwrot
do 15 dni bez podawania przyczyny
Wygodne raty
wygodne raty
uzyskasz je przez internet
ładuje
Proszę czekać...
tel: 17 247 22 20
Kościuszki 78, Łańcut


Napisz wiadomość Sklep stacjonarnyDane kontaktowe