check Darmowa wysyłka od 249,00 zł
check Zwroty do 14 dni
check Kup teraz! Zapłać za 30 dni
check Strefa hurtowa - B2B

Kierunkowe wloty powietrza

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 16

Przeglądaj według producenta

Kierunkowe wloty powietrza do Najpopularniejszych motocykli

Kierunkowe wloty powietrza dla modyfikacji wyglądu i osiągów maszyny

Kierunkowe wloty powietrza to elementy układu dolotowego wprowadzające powietrze do jego wnętrza. W mniejszych motocyklach i skuterach, kierunkowy wlot powietrza pełni funkcję przede wszystkim ozdobną, urozmaicając wygląd tej części nadwozia. Wloty powietrza tuningowe związane z modyfikacją osiągów częściej są elementami większego zestawu, zawierającego także nietypowy filtr powietrza.

Osobne tuningowe wloty powietrza związane głównie z wyglądem

Jedną z podstaw prawidłowego działania silnika jest doprowadzenie do niego odpowiedniej ilości powietrza. Z tego powodu, już standardowe układy dolotowe są zaprojektowane tak, by zapewnić silnikowi odpowiednią ilość powietrza nawet przy bardzo wysokich obrotach. Tuningowe wloty powietrza, szczególnie w mniejszych jednośladach są przez to elementami modyfikującymi wygląd. Przez kierunkowy wlot powietrza skuter nie zyska na osiągach, ale też ich nie straci, o ile chwytak powietrza będzie odpowiednio dobrany i poprawnie zamontowany.

Tuningowe wloty powietrza wpływają na osiągi w większych układach

Sytuacja zmienia się dopiero, gdy wloty powietrza tuningowe stają się częścią większej modyfikacji maszyny. Ta zaczyna się już od montażu nietypowego, tuningowego filtra powietrza, który często wymusza zmianę także obudowy filtra. W takim przypadku wloty powietrza kierunkowe są niezbędnym uzupełnieniem układu, szczególnie w klasycznych jednośladach wyraźnie urozmaicającym także jego wygląd.

Wloty powietrza kierunkowe do małych i dużych jednośladów w Gmoto.pl

U nas znajdziesz tuningowe wloty powietrza do szerokiej gamy motocykli i skuterów. Oferujemy kierunkowe wloty powietrza osobne i przygotowane jako część zestawu modyfikującego układ dolotowy motocykla. Cechy i parametry wlotu są dostępne po kliknięciu na produkt.