Menu

Zatyczki do filtra powietrza

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 160

-5% Zatyczka puszki filtra Twin Air Yamaha

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,00 zł

87,50 zł

92,11 zł

Zatyczka puszki filtra Twin Air Yamaha

-5% Zatyczka puszki filtra Twin Air Husqvarna

90,25 zł

95,00 zł

Zatyczka puszki filtra Twin Air Husqvarna

            (1)

-5% Zatyczka puszki filtra Twin Air Suzuki DRZ 400

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 75,57 zł

71,79 zł

75,57 zł

Zatyczka puszki filtra Twin Air Suzuki DRZ 400

-5% Zatyczka puszki filtra Twin Air

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 240,12 zł

228,11 zł

240,12 zł

Zatyczka puszki filtra Twin Air

Zatyczki do filtra powietrza do Najpopularniejszych motocykli

Zatyczka do filtra powietrza zabezpiecza układ dolotowy podczas serwisu

Zatyczki filtra powietrza to elementy, którymi w prosty sposób można szczelnie zamknąć wlot filtra powietrza. Wykorzystywana podczas czynności serwisowych, zatyczka filtra powietrza zabezpiecza układ dolotowy przed pojawieniem się tam brudu czy płynów związanych z rozmaitymi naprawami motocykla. Brak zatyczki do filtra powietrza grozi zabrudzeniem filtra i całego układu dolotowego, a w konsekwencji nawet uszkodzeniem silnika.

Dlaczego warto wyposażyć się w zatyczki puszki filtra powietrza?

Głównym powodem przyśpieszonego zużycia czy uszkodzenia filtra powietrza jest jego zabrudzenie i zawilgocenie. Zwykle dochodzi do tego podczas jazdy, jednak może się to zdarzyć także w warsztacie, gdy przy konserwacjach, naprawach, a nawet myciu mechanizmów i do mycia motocykla wykorzystywane są rozmaite płyny. I właśnie do takiej sytuacji przeznaczona jest zatyczka do filtra powietrza. Dopasowana do danego układu, zatyczka puszki filtra powietrza pozwala na swobodną pracę przy pojeździe bez obawy o zabrudzenie filtra i innych elementów układu dolotowego.

Swoje zadanie spełni tylko zatyczka filtra powietrza dopasowana do układu

Ze względu na funkcję, zatyczka do filtra powietrza wymaga precyzyjnego doboru do danego motocykla. Nawet niewielkie odstępstwa grożą nieszczelnością, a przez to niespełnieniem swojego zadania przez zatyczkę. Z tych samych przyczyn nie należy używać uszkodzonej, w szczególności pękniętej zatyczki do filtra powietrza, a nowe pokrywy filtra powietrza wybierać spośród sprawdzonych producentów i wytrzymałych produktów.

Zatyczki filtra powietrza motocyklowego w ofercie Gmoto.pl

U nas znajdziesz zatyczki filtrów powietrza do wielu modeli motocykli. Oferujemy zatyczki do filtrów powietrza cenionych producentów, w tym Twin Air i Racetech, szczelnie zakrywające wloty puszek filtrów powietrza. Cechy i parametry zatyczek są dostępne po kliknięciu na produkt.