Menu

Bagażniki motocyklowe

Producent

Promocje

Tylko dostępne

Cena

    PLN

Sortuj

Znaleziono: 531

Bagażnik tył MZA Simson S51

125,76 zł

Bagażnik tył MZA Simson S51

            (4)

Bagażnik tył Simson chrom

195,00 zł

Bagażnik tył Simson chrom

            (1)

Opracie pasażera Chopper

66,08 zł

Opracie pasażera Chopper

            (1)

Bagażnik motocyklowy prostą podstawą do transportu bagażu

Bagażniki motocyklowe to typ stelażu lub płyty przygotowany do zamontowania rozmaitego typu bagażu w tylnej części motocykla. Bagażnik motocyklowy pozwala na transport bagażu przy wykorzystaniu odpowiednich, łatwo zdejmowalnych mocowań. Bagażnik do skutera czy motocykla przydaje się szczególnie w mieście i na krótkich dystansach.

Osobne bagażniki często zastąpią bagażniki na kufry motocyklowe

Kufry i torby motocyklowe to akcesoria duże i wyraźnie wpływające na wygląd i inne cechy jednośladu. Wielu użytkowników motocykli nie potrzebuje takich elementów, tylko co pewien czas przewożąc większy bagaż. W takich przypadkach, rozwiązaniem jest bagażnik na motocykl. Montowane w miejscu, gdzie zwykle montuje się bagażniki na kufry motocyklowe, osobne bagażniki motocyklowe tworzą sprytną podstawę do zamocowania najróżniejszego bagażu bez wyraźnego wpływu na właściwości danej maszyny.

Bagażnik do skutera czy choppera może podkreślić styl maszyny

W przeciwieństwie do typowych stelaży bagażnik na motor może też pozytywnie wpłynąć na wygląd jednośladu. Chromowane, urozmaicone wzorem i kształtem bagażniki motocyklowe są popularne szczególnie w klasycznych jednośladach chopper/cruiser. Na rynku można też spotkać podobny bagażnik do skutera czy nawet jednośladu sportowego, choć w przypadku tych ostatnich, ich użytkownicy często stawiają na barwy łączące je z kolorystyką tej części jednośladu.

Bagażnik motocyklowy wymaga dopasowania i elementów montażu bagażu

W kwestii technicznej, podobnie jak bagażniki na kufry motocyklowe, osobny bagażnik na motocykl wymaga dopasowania do danego jednośladu i poprawnego montażu. Montaż sprowadza się zwykle do mocowania z pomocą kilku śrub, rzadziej użycia większej ilości elementów montażowych. Należy przy tym pamiętać, że bagażnik na motor jest tylko podstawą do mocowania samego bagażu. Aby odpowiednio wykorzystać bagażnik na motocykl należy wyposażyć się w mocowanie bagażu takie, jak siatki, pasy czy gumy.

Praktyczne i stylowe bagażniki motocyklowe w Gmoto.pl

U nas znajdziesz bagażnik do motocykla wielu cenionych producentów akcesoriów motocyklowych. Oferujemy wytrzymałe bagażniki motocyklowe czarne, srebrne i w innych barwach dla motocykli sportowych, jak i chromowane, stylizowane bagażniki motocyklowe popularne w klasycznych jednośladach. Cechy i parametry bagażnika są dostępne po kliknięciu na produkt.